Pécsi MFC – Kozármisleny 0:1 (vége) | III. kerület – 2:2 (vége) | Mórahalom VSE – SZEOL SC 0:0 (tör.)
Szolnok – FC Hatvan 2:0 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 0:0 (tör.) | Ferencvárosi Torna Club – Senica 4:1 (vége)
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
4:1 (2:0)
FK Senica
szombat 24.01.2015, 12:00 • Lázár Gyula műfüves pálya, Budapest, Népliget • Felkészülési mérkőzések

69
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző VARGA R..Böde passzolt a jobb oldalon kitörő VARGA ROLAND-nak, aki megszerezte a Fradi negyedik gólját! Gólra-gól! 4-1

68
    A Senica gólt szerzett!
    Gólszerző PIROSKA. Szépít a Senica! Egy gyors akciót JURAJ PIROSKA fejezett be szépen és lőtt a Fradi kapujába jobbal! 3-1

62
    Gólszerző GERA. Fradi szöglet után Nalepa fejjel továbbított GERA ZOLTÁNHOZ, aki hat méterről, jobbal a léc alá lőtte a Fradi harmadik gólját! 3-0

29
    Gólszerző HAJNAL. A megítét 11-esből HAJNAL TAMÁS jobb lábbal magabiztosan lőtte a labdát a jobb alsó sarokba! 2-0

6
    Gólszerző LAMAH.Hajnal remek labdájával ROLAND LAMAH lépett ki, az első lövését Sulla még nagy bravúrral védte, de a pattanót a belga csatár már a kapuba lőtte! 1-0

Juhász Attila

Gólok: 6. Lamah, 29. Hajnal (bünt.), 62. Gera, 69. Varga R. – 68. Piroska

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Csilus Á., Batik, Mateos, Bönig – Haris, Gyömbér – Lamah, Hajnal, Nagy Dániel – Lauth.
    Cserék: Jova – Dilaver, Böde, Csukics, Pavlovic, Gera, Somalia, Nalepa, Kukuruzovic, Busai, Varga R.

FK Senica: Sulla (Kubica, a 8.) – Chvátal, Pavlik, Pillár, Cermak – Hlohovsky, Husek, Opiela, Dolny – Piroska, Majtán
    Cserék: Kubica (kapus), Otrisal, Krc, Kona, Komara, Mraz, Medgyes, Maly, Kalabiska, Ventura, Kosorin, Gombala, Kralovic, Cunta.

Játékvezetők: Böcskei Balázs (Ring György, Tóth II. Vencel)