Pécsi MFC – Kozármisleny 0:1 (vége) | III. kerület – 2:2 (vége) | Mórahalom VSE – SZEOL SC 0:0 (tör.)
Szolnok – FC Hatvan 2:0 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 0:0 (tör.) | Ferencvárosi Torna Club – Senica 4:1 (vége)
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
Szolnoki MÁV FC
2:0 (1:0)
FC Hatvan
szombat 24.01.2015, 11:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Felkészülési mérkőzések

Az első félidőben nagy fölényben játszott a Szolnok, de csak egy gólt szerzett. A második félidőben jobban játszott a Hatvan, felnőtt ellenfeléhez, de helyzete több volt a MÁV-nak és Lengyel góljával bebiztosította a győzelmet. (12:47:28)