Swansea City – Everton FC 1:1 (vége) | Southampton FC – Hull City 2:0 (vége) | Sunderland AFC – Crystal Palace 1:4 (vége)
Tottenham Hotspur – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Leicester City 2:3 (vége) | West Ham United – Stoke City 1:1 (vége)
Burnley FC – Arsenal FC 0:1 (vége)
Sunderland AFC
1:4 (0:0)
Crystal Palace
szombat 11.04.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

A második félidőben jött a hazai rövidzárlat, öt perc alatt hármat vágtak a londoniak, ezzel gyakorlatilag meg is pecsételődött a Sunderland sorsa, akik továbbra is a kiesés ellen küzdhetnek majd!
    A Palace viszont zsinórban a negyedik győzelmét aratta! (17:55:12)

90+2
    WICKHAM - 1:4

90
    A Sunderland gólt szerzett!
    GÓÓÓÓÓL! Csak összejön a szépítés a hazaiaknak! CONNOR WICKHAM jár túl Speroni eszén! 1-4!

71
    Utolsó londoni csere: Bolasie helyén Sanogo folytatja.

69
    Második londoni változtatás: McArthur le, Ledley be.

67
    McArthur (Palace) rántja le ellenfelét, sárga a jutalma.

65
    Második hazai csere: Cattermole le, Bridcutt be.
    BOLASIE - 0:4

62
    A Crystal Palace gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Eldől a mérkőzés! YANNICK BOLASIE mesterhármast lő, ezzel már 0-4!

59
    Első hazai csere: Gomes le, Johnson be.
    BOLASIE - 0:3

53
    GÓÓÓÓL! Potyognak a londoni találatok! YANNICK BOLASIE önmaga második, csapata harmadik gólját szerzi! 0-3!
    BOLASIE - 0:2

51
    GÓÓÓL! Rögtön jön a második, növelik előnyüket a vendégek! Ezúttal YANNICK BOLASIE talál be! 0-2!
    MURRAY - 0:1

48
    GÓÓÓL! Vezetnek a londoniak! GLENN MURRAY próbálkozását nem tudja hárítani Pantilimon! 0-1!

46

Nem láthattunk gólt az első 45 perc alatt, viszont volt egy kényszerű csere a vendégeknél, valamint három sárga lap.