Dunaújváros – MTK Budapest FC 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | Paksi FC – Pécsi MFC 2:0 (vége)
Lombard Pápa FC – Puskás Akadémia FC 0:1 (vége) | Győr – Nyíregyháza 2:3 (vége)
Dunaújváros PASE
0:0 (0:0)
MTK Budapest FC
szombat 11.04.2015, 14:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • OTP Bank Liga

Igazságos döntetlen született, a Dunaújváros legutóbbi két meccsén négy pontot szerzett Artner Tamás vezetésével, ami nem mondható rossznak. Az MTK szezonbeli első döntetlenjét szerezte. Kisebb helyzetek adódtak a mérkőzésen, végül gólt nem láthattunk. A végén nyomott a hazai csapat, de gólt nem sikerült szerezniük. 0:0 tehát a végeredmény, köszönjük figyelmüket. (15:52:30)

90+3

90+3
    Orosz bombáját Hegedűs védeni tudta!

90+3
    Fél perc maradt hátra, Eppel hosszan tolja meg a lövés igy elmaradt.

90+3
    MTK bedobás következhet.

90+2
    Pölöskei beadását kifejelték, nem volt veszélyes.

90+1
    Villám szabálytalankodott, a távolság harmincöt méter a kaputól. Beadás fog következni.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    Gólhelyzet a hazaiak oldalán, Eppel lövése viszont mellé szállt méterekkel. Nem pontosak ma a játékosok.

88
    Nincs túl nagy sansz rá, hogy változni fog az állás a hátralevő pár percben.

87
    Lázár iramodott meg a bal szélen, a beadás azonban lecsúszott. Ebben sokkal több volt, de most már lényegtelen.

86
    Támadó szabálytalanságot látott Iványi Zoltán, a labdát az MTK kapja.

85
    A beadás Hegedűs kezei között végezte, nem volt jó.

84
    Vukmir kapott sárga lapot buktatás miatt.

84
    Grubjesic kapott szabadrúgást az ellenfél térfelének közepén.

83
    Lázár húsz méteres bombája mellé szállt.

81
    Labdázgatnak a hazaiak az ellenfél térfelén, a vendégek kontrára rendezkedtek be.

80
    Megkezdődik az utolsó tiz perc, vajon dűlőre jutnak a csapatok? A döntetlen nem a legjobb a hazaiaknak, bár több mint a semmi.

Gólok:

Lapok:   66. Villám (DUP) – 43. Nagy (MTK), 64. Pölöskei (MTK), 84. Vukmir (MTK)

Dunaújváros PASE: Nagy – Hidvégi ( 77' Thiago ) , Szekeres, Vaskó, Villám – Orosz, Csehi, Petneházi ( 68' Lázár ) , Farkas, Jakab ( 56' Grubjesic ) – Eppel
    Cserék: Jahic – Böőr, Grubjesic, Lázár, Papp, Sóron, Thiago

MTK Budapest FC: Hegedűs – Nagy T., Baki, Vukmir, Vadnai – Vass, Pölöskei, Kanta – Horváth, Torghelle, Hrepka ( 46' Bese )
    Cserék: Groppioni – Bese, Hajdú, Halmai, Talaber, Tamayo, Thian

Játékvezetők: Iványi Zoltán – Kóbor Péter, Horváth Zoltán