Swansea City – Everton FC 1:1 (vége) | Southampton FC – Hull City 2:0 (vége) | Sunderland AFC – Crystal Palace 1:4 (vége)
Tottenham Hotspur – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Leicester City 2:3 (vége) | West Ham United – Stoke City 1:1 (vége)
Burnley FC – Arsenal FC 0:1 (vége)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:1)
Aston Villa FC
szombat 11.04.2015, 16:00 • White Hart Lane, London • Barclays Premier League

90+8
    Probert végül 7 perc hosszabbítás után lefújja a találkozót, Benteke fejesével az Aston Villa nagy meglepetésre nyer a White Hart Lane-en, ezzel pedig három pontra kerültek a kieső helytől, a Tottenham a hatodik de a Hullt legyőző Southampton egy pontra feljött Pochettino gárdájára. (17:55:06)

90+7
    Összeugranak a játékosok, Richardson is lapot kap.

90+6
    Lamela is besárgult.

90+5
    Bentekét vitték a földre, szabadrúgás.

90+4
    Sánchez vágta fel Roset, megkapta a második sárgalapját így mehet zuhanyozni, ő sem lesz ott a következő fordulóban.

90+3
    Rose vágta fel Delphet, szabadrúgás és sárgalap.

90+2
    Soldado kapott egy nagy labdát, Guzan védett óriásit, a támadó egyébként lesen volt így szabadrúgás kifelé.

90
    5 perc a ráadás.

89
    Lamela került helyzetbe, Vlaar csúszott oda az utolsó pillanatban, a felpattanó labda még vissza is pattant a támadóra így kirúgás a vége.

88
    Sánchez beadását húzza magához Vorm.

87
    Újabb pontrúgás, ezúttal szöglettel jöhet a Villa.

87
    Fazio vágta fel Colet, szabadrúgás.

85
    Delph dönthette volna el a meccset, bent volt már a tizenhatoson belül egy az egyben Vormmal, ám addig várt míg végül nem tudta a kapus mellett elrúgni a labdát, szöglet.

84
    Fel lazult hátul a Tottenham, most Weimann került helyzetbe de a gyenge lövését simán védte Vorm.

84
    Vlaar emelkedett a legmagasabbra és fejelt kapu mellé.

83
    Bentaleb faultolt, a labda az Aston Villaé.

81
    Benteke addig addig húzta az időt míg megkapta a meccs harmadik sárgalapját.

79
    Townsend helyén Lamela, míg Chiricheş helyén bemutatkozik az amerikai válogatott DeAndre Yedlin.