Swansea City – Everton FC 1:1 (vége) | Southampton FC – Hull City 2:0 (vége) | Sunderland AFC – Crystal Palace 1:4 (vége)
Tottenham Hotspur – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Leicester City 2:3 (vége) | West Ham United – Stoke City 1:1 (vége)
Burnley FC – Arsenal FC 0:1 (vége)
West Ham United
1:1 (1:0)
Stoke City
szombat 11.04.2015, 16:00 • Upton Park, London • Barclays Premier League

Az utolsó pillanatban sikerült végül pontot menteni a Stokenak, és összességében igazságos döntetlen született, hisz a vendégek nem érdemeltek vereséget, végig nyomtak a második félidőben, aminek meg is lett az eredménye. A végeredmény 1:1, köszönjük figyelmüket. (17:57:48)

90+6
    Marko ARNAUTOVIC - 1:1

90+5
    A Stoke City gólt szerzett!

MARCO ARNAUTOVIC egyenlitetett az öt perces beigért hosszabbitás utolsó percében! 1:1.