Liverpool F.C. – Stoke City 1:0 (vége) | Arsenal FC – Aston Villa FC 1:3 (vége) | Norwich – Everton FC 2:2 (vége)
Sunderland AFC – Fulham FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Southampton FC 0:1 (vége) | West Ham United – Cardiff City FC 2:0 (vége)
Swansea City – Manchester United 1:4 (vége)
West Bromwich Albion
0:1 (0:0)
Southampton FC
szombat 17.08.2013, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

A második félidőben már inkább a hazaiak kezdeményeztek többet, ám egy 90. percben kapott büntetőből szerzett góllal még is elveszítették idei első mérkőzésüket.
    Igazság szerint egyik csapat sem érdemelt volna győzelmet! (17:55:40)

90+1
    Mi marad ki: Boruc mekkorát védett egy fejesnél, szöglet!

90+1
    Most már persze sietős a hazaiak számára

90
    A Southampton gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Vezetnek a piros mezesek! RICKIE LAMBERT áll a labda mögé, és kilövi a jobb alsót! Nem lehetett elérni a labdát! 0:1!

89
    11-es a Southampton javára! Ward-Prowse ellen a szabálytalanság!

82
    Mindeközben Londonban érik a forduló meglepetése: Arsenal – Aston Villa 1:2 (79. perc)