Liverpool F.C. – Stoke City 1:0 (vége) | Arsenal FC – Aston Villa FC 1:3 (vége) | Norwich – Everton FC 2:2 (vége)
Sunderland AFC – Fulham FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Southampton FC 0:1 (vége) | West Ham United – Cardiff City FC 2:0 (vége)
Swansea City – Manchester United 1:4 (vége)
Swansea City
1:4 (0:2)
Manchester United
szombat 17.08.2013, 18:30 • Liberty Stadium, Swansea • Barclays Premier League

Összességében magabiztosan és megérdemelten nyeri meg idei első mérkőzését a Manchester United, a három pont megszerzése nem nagyon forgott veszélyben. Van Persie mellett Welbeck is duplázni tudott, így a vége már majdnem kiütés lett – még így fél gőzzel is! Ezzel David Moyes győzelemmel debütál a vörös ördögök kispadján! (20:21:49)

90+4
    Szöglet a vendégek javára

90+4
    Ezzel a góllal valószínűleg kialakult a végeredmény

90+3
    A Manchester gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Van Persie után DANNY WELBECK is duplázik! Rooney ad remek kiugratást, Welbeck pedig parádésan emeli át a hazaiak kapusát egy védővel a nyakán! 1:4!

90+2
    Vidic hozza magát kellemetlen helyzetbe, de végül megoldja

90+1
    4 perc lesz a ráadás

A Swansea gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Szépítenek a hazaiak! WILFRIED BONY kap labdát 14 méteren, és állítgatás nélkül passzolja be a hosszú alsóba az elefántcsontparti támadó a labdát! 1:3!

81
    Bony fejel az ötösről mellé!

81
    Semmi veszélyt nem jelent a Swansea sarokrúgása

Nagy Zalán

Gólok: 82. Bony – 34. van Persie, 36. Welbeck, 72. van Persie, 90+3. Welbeck

Lapok:   3. Canas (SWN) – 9. Valencia (MAN), 40. Carrick (MAN), 45. Cleverley (MAN)

Swansea City: Vorm – Rangel, Chico, Williams, Davies – Britton(Bony, szünetben), Canas(Sung-Yong Ki, 77.) – Dyer, Shelvey, Routledge(P. Hernandez, szünetben) – Michu
    Manchester United: De Gea – Jones, Ferdinand, Vidic, Evra – Cleverly, Giggs(Rooney, 61.), Carrick – Valencia, van Persie(Anderson, 86.), Welbeck

Játékvezetők: Philip Dowd – Beswick, Bryan

Nézőszám: 20000