Diósgyőri VTK – KTE-Phoenix Mecano 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Győr 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – MTK Budapest FC 2:0 (vége)
Diósgyőri VTK
1:1 (1:0)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 17.08.2013, 16:30 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Vége a meccsnek, mindenkinek jobb ez így – talán Bekő Balázson kívül, aki időt húzó csapatát megpróbálta győzelembe hajszolni az utolsó percekben. A KTE játékosai azonban emberelőnyben is megelégedtek a döntetlennel, ahogy a diósgyőriek sem szaggatták az istrángot, dacára egyre dühösebben tüntető szurkolótáboruk kiáltásainak. A végeredmény 1-1, további jó szórakozást kívánok a forduló többi mérkőzéséhez, valamint jó hétvégét! (18:22:55)

90
    A hazai szurkolók "méltatlan komponálással" vádolják a csapatokat ("k...a gyenge"), Andó-Szabó pedig két percet hosszabbít.

89
    Tisza tűnt el védői gyűrűjében, Andó-Szabó sípja néma maradt.

87
    Takács került lövőhelyzetbe, de ismét ballal kellett próbálkoznia, kevéssel fölé lőtt.

86
    Kissé megélénkült a Diósgyőr játéka, de sem Tisza, sem Csirszki nem tudott számottevő veszélyt okozni.

85
    Csillag lőtt kiszorított helyzetből magasan fölé.

84
    A második szöglet veszélyesebb, a megcsúsztatott labdát Takács bikázza ki a gólvonal elől.

83
    Leo szögletét Vadász fejelte ki újabb szögletre. Fölényben a vendégek, pláne a diósgyőri védelem egyik oszlopa nélkül.

82
    Emberelőnye birtokában magabiztosan járatja a labdát a Kecskemét.

80
    Megint sikerült kiállíttatnia magát egy miskolcinak. William Alves kapta meg második sárgáját, ezzel minimalizálva csapata győzelmi esélyeit.

78
    Nikházi helyett az ifjú Csirszki Martin próbálkozhat.

78
    Gohér szerelte becsúszva a másik oldalon az életveszélyes helyzetben kilépő Leot.

78
    Barczi próbálta kis területen megjátszani Nikházit, de eléggé elmérte a dolgot, Antalé lett a labda.

77
    Gosztonyi kapott egyet Gyagyától a félpályán. Szabadrúgás.

75
    Vladan Savic helyett Csillag Dáriusz a pályán a hátralévő bő negyed órára.

73
    A Kecskemét gólt szerzett!
    Gyakorlatilag a semmiből egyenlít a KTE. RAJCZI elé került a labda a tizenhatos vonalánál, aki megközelítette a kaput és Kádár, valamint Rajic mellett kilőtte a hosszú alsó sarkot. Akárcsak az MTK elleni, ezúttal is megbosszulták magukat a kihagyott helyzetek.