Fulham FC – Arsenal FC 1:3 (vége) | Everton FC – West Bromwich Albion 0:0 (vége) | Hull City – Norwich 1:0 (vége)
Newcastle United – West Ham United 0:0 (vége) | Southampton FC – Sunderland AFC 1:1 (vége) | Stoke City – Crystal Palace 2:1 (vége)
Aston Villa FC – Liverpool F.C. 0:1 (vége)
Hull City
1:0 (1:0)
Norwich City
szombat 24.08.2013, 16:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Barclays Premier League

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

A 2013-14-es Premier League második fordulójában a Hull City a Kingston Communications Stadionban fogadja a Norwich City csapatát magyar idő szerint 16 órától

A Norwich City a tavalyi szezonban erős középcsapattá avanzsálta magát, harmincnyolc mérkőzésen megszerzett negyvennégy pontjával (negyvennégy rúgott, ötvennyolc kapott góllal) a tizenegyedik helyen végzett a 12-13-as idényben. A mostani szezont is aránylag jól kezdték a kanárik, hazai pályán ikszeltek le az Evertonnal, ami reális eredmény a kékek ellen. Chris Hughton menedzser ennek ellenére nem volt túl elégedett csapatával, három ponttal akarta nyitni az évadot, de ezt a pontvesztést ma Hullban behozhatja a klub, főleg, hogy a nyáron a Sportingtól megszerzett Ricky is kezd az előzetes hírek alapján.

A Hull City tavaly még a másodosztályban tanyázott, azonban hetvenkilenc ponttal a második helyet szerezték meg a Championshipben, így 2009 után újra feljutást ünnepelhetett a klub. Steve Bruce csapatának a gerince nagyrészt megmaradt, mindössze öt említésre méltó játékos érkezett, a kapus McGregor a Besiktastól, a két középső védő Figueroa és Davies a Birminghamtől, Huddlestone a Tottenhamtől, és Danny Graham a Sunderlandtől. A Tigrisek debütálása nem sikerült túl jól, a Chelsea ellen szenvedtek 2-0-ás vereséget, de sokáig jól tartotta magát a Hull, ami bizakodásra adhat okot a jövőt tekintve.
    Ma egy teljesen kiegyenlített találkozó várható, ha velünk tartanak 16 órától, kiderül, ki tud felülkerekedni a másikon.

Hull City: McGregor – Figueroa, Davies, Chester – Huddlestone, Koren, Aluko, El Mohamady, Livermore – Sagbo, Brady.

Norwich City: Ruddy – Whittaker, Garrido, Turner, Martin – Tettey, Fer, Howson, Jonhson, Redmon – van Wolfswinkel

Játékvezetők: Michael Jones (Jake Collin, Mark Scholes).

3
    Rossz a felszabadítás, már a szélen a labda, jön is a beadás, és Fer fejese centikkel megy mellé. Nagy helyzet volt.

8
    Huddlestone lövi el keresztben, megpattan az egyik hulli lábon, így lesz veszélyes, de aztán menteni tud a védelem

16
    Sagbo sarokkal csap be két védőt, Livermore próbálkozhat jó helyről, centikkel megy fölé

17
    1-1 a kapura tartó kísérletek száma

19
    McGregor ismerkedik megint a labdával

20
    Tizenegyest kap a Hull City! Sagbot rántotta le Turner a tizenhatoson belül!

22
    A Hull City gólt szerzett!

ROBERT BRADY a kapu jobb alsó sarkába gurítja a büntetőt, ezzel vezet az újonc Hull City!

25
    Livermore gólt szerez, de már szabálytalanság előzte meg a találatot.

26
    Davies bizonytalankodik, Norwich szöglet

27
    Sagbo megütötte Turnert, azonnali pirossal kiküldi az eddig kiválóan játszó Hull csatárt a játékvezető!

43
    Chester van Wolfswinkel lövésébe belelép, ezzel megakadályozva az esetleges Norwich gólt

48
    Talán koccolta is a kapufát a löket, de McGregor is rajta volt, így van vége az első játékrésznek

48

A félidei statisztikákból kiderül: A Hull inkább bal oldalon, míg a Norwich túlnyomórészt a jobb szélen vezette támadásait

46

46
    Félidőben cseréjt hajtott végre a vendég gárda, Johnson helyett Snodgrass a pályán