MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
Pécsi MFC
2:2 (0:1)
BFC Siófok
szerda 13.11.2013, 18:00 • PMFC Stadion, Pécs • Magyar Ligakupa

89
    A Pécs gólt szerzett!
    Rácz beadását Grumics csúsztatta a kapu felé és FEHÉR ZSOLT a saját kapujába fejelte, nem sikerült mentenie! Öngól!

87
    Városi jobb oldali beadását kiütötte Kiss, de Rácz 5 méteres lövése elakadt a vendég védőkben.

85
    A Siófok gólt szerzett!
    BOGÁTI PÉTER éles szögből érkező szabadrúgását Gőzce bevédte a rövid saroknál, vezet a Siófok!

81
    Városi kapott sárga lapot mert feldobta magát a tizenhatoson belül.

80
    Grumics sárga lapot kapott mert sípszó után elrúgta a labdát.

76
    Csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Wittrédi, bejön Városi.

72
    Csere az FGSZ Siófoknál: lemegy Kiss Zsolt, bejön Klujber.

65
    Csere a Siófoknál: lemegy Mokánszki, bejön Vólent.

55
    Rácz remek kiugratást kapott a bal széle, beadását Grumics rúgta kapura, de Kiss bravúrral védett!

49
    Lantos kapott sárga lapot, mert megrúgta Peszmeget.

47
    Nagy József remek jobb oldali beadására MIROSZLÁV GRUMICS érkezett középen és 3 méterről a léc alá vágta a labdát.

46
    A félidőben csere a FGSZ Siófoknál is: lemegy Nagy Dániel, bejön Mosberger.

46
    A félidőben cserék a Pécsi MFC-nél , lemegy Jocsics, bejön Márkvárt és Gaál helyett Rácz.

45
    NAGY DÁNIEL szabadon vihette fel a labdát a jobb oldalon és 18 méterről hatalmas gólt lőtt a jobb felsőbe!

41
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Fehér (FGSZ Siófok), Grumics buktatásáért.

34
    Horváth Adrián a vendégkapu mellé lőtt 7 méterről, Grumics középre adásából!

29
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy Dániel (FGSZ Siófok).

26
    Horváth 30 méteres lövése centikkel ment csak mellé, Gőcze lemaradt róla.

20
    Kővári beadását Kiss fogta Grumics elől.

13
    Dajics remekül került helyzetbe Peszmeg passzából, de 15 méteres lövését bravúrral védte Gőcze!

2
    Balogh remek keresztlabdát adott Grumics felé, de a támadó lába előtt elcsúszott a labda a tizenhatosnál.

Kolarics László

Gólok: 47. Grumics, 89. Fehér (öngól) – 45. Nagy Dániel, 85. Bogáti

Lapok:   49. Lantos (PMFC), 80. Grumics (PMFC), 81. Városi (PMFC) – 29. Nagy Dániel (SIO), 41. Fehér (SIO)

Pécsi MFC: Gőcze – Nagy J., Balogh, Lantos, Deutsch – Kővári, Horváth A., Wittrédi(76.Városi), Jocsics(Márkvárt a félidőben), Gaál(Rácz a félidőben) – Grumics
    BFC Siófok: Kiss M. – Pécseli, Singer, Fehér, Kiss Zs.(72.Klujber) – Nagy D.(Mosberger a félidőben), Peszmeg, Bogáti, Mokánszki(65.Vólent), Horváth B. – Dajics

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán – Kis Zoltán, Aradi József Tj.:Szommer Attila