FC Schalke 04 – 1899 Hoffenheim 4:0 (vége) | Borussia M'gladbach – FC Augsburg 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:2 (vége)
Hannover 96 – Bayer Leverkusen 1:1 (vége) | VfL Wolfsburg – Bayern München 1:6 (vége) | Hamburger SV – Eintracht Frankfurt 1:1 (vége)

90
    Szalai Ádi majdnem gólt szerzett, de közvetlen közelről leadott lövését bravúrral védte Casteels.

89
    Fahrmann végezhet el kirúgást.

88
    Kolasinac kapott sárgát durva belépőjét követően.

87
    A vendégek támadhatnak a jobb oldalon.

86
    Schipplock kapott sárgát lökésért.

85
    Howedes a földön a félpályánál, Schalke szabadrúgás.

84
    Draxler helyére Meyer állt be a Schalke-hoz.

83
    Egészen Fahrmannig kerül hátra a labda.

81
    A Schalke adogat a középpályán.

80
    Szalai Ádám is kap 10 perc játéklehetőséget! Huntelaart váltotta.

79
    A Schalke gólt szerzett!
    KLAAS-JAN HUNTELAAR mesterhármast szerzett! Draxler a balszélen egy biciklicsellel becsapta védőjét, majd az alapvonalról középre adott, a holland támadó pedig 6 méterről a kapuba vágta a labdát, sakk-matt.

77
    Hadilábon áll ma a Schalke a pontrúgásokkal, ez is veszélytelen maradt.

76
    Boateng távoli lövése pattan meg egy vődn, szöglet.

75
    A második félidőben többet van a labda a vendégeknél, de 1-2 főleg távoli lövésen kívül nem nagyon tudnak helyzetet kialakítani, és az iram is alábbhagyott.

73
    Schipplock szépítehetett volna, amikor 4 mtéerre a kaputól labdát kapott, de bobma erős lövése a bal kapufa meleltt zúgott el!

72
    Draxler szögletét vágják ki a védők.

70
    Obasi helyett Fuchs kap lehetőséget a hazai csapatban.

70
    A kis szöglet után kifejelik a védők a labdát.

68
    Fahrmann öklözi a labdát szögletre.

67
    Hoffenheim szabadrúgás a bal oldalról, nem messze a 16-ostól.

65
    Schipplockot állítja meg lesen a játékvezető, szabadrúgás kifelé.

64
    Huntelaar először villant a 2. játékrészben, 16 méterről messze a kapu mellé durrantott.

63
    Utolsó cseréjük keretében a vendég csapatban Modeste helyén Schipplock.

62
    Kolosinac bal oldali beadása Casteels ölében landol.

60
    Beck kapott a szabálytalanságért sárgát.

59
    Shcalke szabadrúgás saját térfelükről.

57
    Fahrmann húzott le egy vendég beívelést, régóta nem volt már dolga.

56
    Hiába szorította be néhány percre a Hoffenheim a Schalke-t, egy kontrából gyakorlatilag eldöntötte Szalai csapata a találkozót.

55
    CHINEDU OBASI tovább növelte a hazaiak előnyét! Egy villámgyors jobb oldali akció keretében Boateng tört be a 16-oson belülre, első beadását a védők még blokkolták, ezután laposan a 16-oson érkező Obasi elé tálalt, aki futtából kapásból jobbal kilőtte laposan a bal alsó sarkot!

53
    Magabiztosan tartja a labdát a Hoffenheim.

52
    Körbeadogatja a Schalke védelmét a vendég csapat.

50
    Beck elől ment becsúszva Kolasinac, Hoffenheim bedobás.

49
    Obasi maradt lesen, vendég szabadrúgás.

47
    Draxler a második félidőt is aktívan kezdi, a 16-osról lő mellé, kirúgás!

46
    Kettős cserét hajtott végre a szünetben a vendég csapat, Strobl helyére Vestergaard, Herdling helyett pedig Salihovic érkezett

46

45+1
    Az oldalvonal mellől Schalke szabadrúgás volt az utolsó momentum a félidőben, Hartmann bíró végett vetett a játékrésznek.

45
    1 perc lesz a ráadás.

44
    Boateng távoli próbálkozását blokkolják a védők.

43
    A Schalke igyekszik megnyomni az utolsó pár percet.

42
    Volland maradt lesen a vendég csapatból, szabadrúgás kifelé.

40
    Draxler ívelte be a labdát, de a védelem felszabadított.

39
    Draxler lövését védi Casteels, szöglet.!

37
    Draxler volt ismét szabálytalan, nem sok hiányzott neki a sárgalaphoz.

36
    Mezőnyjáték folyik ezekben a percekben, a vendégek több indítását is könnyen szerertél Matip-ék.

34
    A vendégek birtokolják a labdát, mintha a kivédett büntető egy kicsit erőt adott volna nekik a rossz kezdés után.

33
    Schalke szabadrúgás a félpálya közeléből.

31
    Huntelaar kihagyta a 11-est! A lövés előtt megtorpant, és félmagasan pont a balra vetődő Casteels kezébe lőtte a labdát.

30
    Rudy buktatta Draxlert a 16-oson belül.

30
    11-eshez jut a Schalke!

28
    KLAAS-JAN HUNTELAAR duplázott! Egy villámgyors kontra végén Draxler tálalt a bal oldalon induló holland elé, aki 2 védő között kapásból a 16-os vonaláról kilőtte a hosszú alsó sarkot, gyönyörű lövés!

27
    A szabadrúgás a sorfalon megpattan, így nem okoz gondot Fahrmann-nak.

26
    Draxler kapott sárgát, és 20 méterről jó szögből vendég szabadrúgás!

25
    Huntelaar örülhet, hogy ezért a durva belépőért nem kapott sárgalapot.

24
    Polanski a földön, vendég szabadrúgás.

23
    A Schalke-nál a labda. Eddigi 1 kapura tartó lövésük gólt eredményezett, és láthatóan megnyugtatta őket ez a találat.

21
    Modeste lő mintegy 12 méterről, de a labda messze elkerüli a kaput, ebben több lehetett volna.

20
    Beck végezhet el vendég bedobást.

18
    Kiegyenlített eddig a találkozó, az iram pedig közepes.

17
    Huntelaar kapott jó indítást, de a játékvezető szerint lesen volt, jogos az ítélet.

16
    Draxler a labdával a középpályán.

15
    Hoogland kapott sárgát lökésért.

13
    50-50% a labdabirtoklás kicsit több mint 10 percnyi játék után.

11
    Draxler ellen fújt szabálytalanságot a bíró, majdnem egy sárgalapot is összereklamált magának a hazaiak ásza.

10
    Kezezés miatt Schake pontrúgás.

9
    Modeste-t állítja meg lesen a játékvezető, szabadrúgás kifelé.

8
    Fahrmann védett nagyot, miután Volland a 16-oson belülről a bal alsót vette célba!

6
    KLAAS-JAN HUNTELAAR megszerzi a vezetést a haziaknak! A szögletet még kifejelték a védők, de ezután beragadtak, beívelték mögéjük a labdát, Matip a 16-os bal oldaláról középre fejelt pont az érkező Huntelaar elé, aki 6 méterről a kapust megelőzve a bal alsóba lőtte a labdát!

5
    Az első szögletet a hazaiak rúghatják.

3
    Herdling szabálytalansága miatt a hazaiak végezhetnek el szabadrúgást nem messze a felezőtől.

2
    Fantasztikus hangulatban kezdődik a találkozó, a Schalke birtokolja a labdát.

1

Bár a múlthéten kiütéses vereséget szenvedett a Schalke a Bayern ellen, és a BL-ben a Real Madrid ellen is, mégis azt lehet mondani, hogy nincsenek rossz formában a hazaiak. Stabilan tartják a 4. helyet a bajnokságban, és már a dobogó is csak 2 pontra van. A Hoffenheim ellen azonban meg kell küzdeni a győzelemért, hiszen elmúlt 5 meccsükön nem találtak legyőzőre, ősszel a két csapat pedig egy nagyon izgalmas 3-3-as döntetlent játszott. Bár sajnos Szalai Ádám kiszorult a Schalke kezdőjéből, remélhetőleg ezen a találkozón lehetőséget kap.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.