Manchester United – Everton FC 2:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Southampton FC 1:0 (vége) | Chelsea F.C. – Arsenal FC 2:0 (vége)
West Ham United – Queens Park Rangers 2:0 (vége)
Manchester United
2:1 (1:0)
Everton FC
vasárnap 05.10.2014, 13:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Naismith-nek sikerült ez egyenlítés a félidő elején, de Falcao megszerezte első gólját ennek köszönhetően ismét előnybe kerültek a hazaiak. Átéltek még meleg pillanatokat a manchesteriek, de De Gea-nak és a szerencsének köszönhetően meg tudták tartani vezetésüket. Ezzel ideiglenesen felugrottak a negyedik helyre.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Manchester United – Everton FC 2:1 (14:59:16)

90+8

90+7
    Lukaku csúsztat, fejel, de nyolc méteres bólintása elkerüli a kaput.

90+5
    Stones nem fogja folytatni, hordágyon viszik le.

90+4
    Stones ápolása miatt áll a játék.

90+3
    A lefejelt labdát Barry nem tudta belőni tíz méterről! Oviedo is kapura lőtt, húsz méteres bombáját tolta ki a spanyol kapus.

90+3
    Baines-t lerántják, Wilson a büntetőterületen kívül rángatta meg a szélsőt. Lapot kap a fiatal hazai.

90+1
    Osman tizennyolc méteres lövését védi De Gea elvetődve.

90
    Howard kap lapot, összekapott a hazai holland támadóval.

90
    Stones hibázott, beérte a kilépő van Persie-t. Beállt elé, kikísérte a labdát.

89
    Lukaku labdát kap, át is veszi, de lesen volt.

88
    Labdát tartanak a hazaiak, nem akarnak már focizni, csak az eredményt tartani.

87
    Osman tizenöt méteres lövését hárítja De Gea. Középre tartott a löket!

87
    A negyedik Everton szöglet tekeredhet középre.

86
    Di María szögletet szeretett volna, de Bešić visszahúzta a lábát. Kirúgás lesz, kivezette az argentin.