MTK Budapest FC – Nyíregyháza 2:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Lombard Pápa FC 2:0 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
2:0 (1:0)
Lombard Pápa FC
vasárnap 05.10.2014, 18:30 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Az első félidőben a Haladás szépen lassan felőrölte ellenfele védelmét és a félidő közepén megszerezte a vezető gólt. A Pápa csapata csak Kenesei szabadrúgásaival tudott veszélyeztetni.

A második játékrészben nagyon visszaesett a színvonal. A helyzetek is elmaradtak és csak pontatlan passzok, kemény ütközések jellemezték a félidőt. Majd a végén egy szép kontra és gól...

A mérkőzésen a hazai csapatból Fehér, Iszlai, Nagy Olivér, Radó és Rocchi produkciója volt kimagasló, a vendégektől Szűcs, Sluka és Kenesei alkotott maradandót.

Köszönjük kitüntető figyelmüket – tartsanak velünk máskor is! (20:24:48)

90+3

90+3
    Még egy oldalháló a végén, Faggyas bombázott mellé... Rózsa rúghatná ki, de vége!

90+3
    Még egy kósza Hali támadás, de eredménytelen...

90+2
    Rózsa rúghatja ki a labdát...

90+1
    Kenesei mélyen adott be, Rózsáé a labda...

90+1
    Devecseri lökött, szabadrúgás... Kenesei a labda mögött!

90
    3 percet hosszabbít Kassai Viktor,

90
    Támadásban a Pápa... de jól zár a szombathelyi retesz...

89
    A védő beívelését Rózsa húzta le.

89
    Csizmadia kapott szabadrúgást a jobb oldalon.

89
    Szombathelyi szabadrúgás után Szűcs hozhatja játékba a labdát.

88
    Egy kósza felívelésre mozdul ki Rózsa. Magabiztosan szorítja magához a labdát!

A Haladás gólt szerzett!

Labdaszerzés, aminek végén GYURJÁN BENCE bombázott a bal felső sarokba. Szép kontra támadás volt!

83
    Haladás szabadrúgás a jobb szélről. A beadást könnyedén kifejelték a védők.

81
    Szűk 10 perce van a csapatoknak, hogy gólt-gólokat szerezzenek...

Pungor Csaba

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 32. Rocchi, 85. Gyurján Bence

Lapok:   21. Fehér (HAL), 46. Iszlai (HAL), 65. Jagodics Márk (HAL), 86. Schimmer (HAL) – 23. Csizmadia (PAP), 29. Sluka (PAP), 34. Frizoni (PAP), 56. Popin (PAP), 58. Jagodics Bence (PAP)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Schimmer, Fehér, Devecseri, Katona – Gaál (Gyurján Bence 61'), Iszlai, Jagodics Márk, Nagy Olivér (Szakály 71') – Radó (Németh Márió 87'), Rocchi
    Cserék: Gyurján Márton (kapus), Városi, Jancsó, Zamostny

Lombard Pápa FC: Szűcs – Csizmadia, Jagodics Bence, Bogunovic, Tóth – Coroian (Zulevs 46'), Nagy Tamás (Faggyas 75'), Frizoni, Sluka – Kenesei, Popin (Waltner 61')
    Cserék: Horváth (kapus), Csilus, Gál Szabolcs, Király

Játékvezetők: Kassai Viktor – asszisztensek: Kispál Róbert, Erős Gábor – tartalék játékvezető: Szalai Dániel – alapvonali játékvezetők: Szabó Zsolt és Gaál Gyöngyi