BKV Előre SC – Győri ETO FC II. 1:1 (vége)
BKV Előre SC
1:1 (0:0)
Győri ETO FC II.
vasárnap 05.10.2014, 15:00 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Egy könnyen felejthető mérkőzés után a két csapat megosztozott a pontokon. A találkozón a Győr valamivel aktívabban játszott, több helyzetet dolgozott ki, büntetőt is rontott a vendégcsapat. Az 54. percben a BKV némileg szerencsés góllal, de megszerezte a vezetést. A gól után is támadóbb felfogásban játszott az ETO, de igazán komoly helyzeteket nem tudott kidolgozni. A hazaiaknak a 94. percben jött a hidegzuhany, a vendégek egyenlítettek.
    A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy mindkét csapat tíz emberrel fejezte be a mérkőzést, a vendégektől Mayert a 78., míg a hazaiaktól Majort a 80. percben kiállította a játékvezető.
    Köszönöm a figyelmet. (16:57:59)

90+4

90+4
    Az ETO gólt szerzett!
    A mérkőzés 94. percében egyenlített a Győr! A vendégek bal oldalon vezettek támadást, a lapos beadás középen NAGY ÁDÁM tessékelte a kapuba.

90+2
    A hazaiak jobb szélen meghúzták, majd a veszélyes centerezés középen éppen csak elment Huller feje fölött.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

89
    A balról beívelt vendég sarokrúgás veszélytelen, Bozsó magabiztosan húzta le.

88
    A hazaiak tizenhatosára beívelt labdát, szögletre mentették a védők.

87
    Dudás jött be a lecserélt Vankó helyett.

86
    A Győr vezetett támadást, a jobbra kitett labda már rossz, bedobással jöhet a BKV.

85
    A hazaiak igyekeznek megbecsülni a labdát, a közlekedésiek már az idővel is játszanak.

84
    Mayer Ádám jött be Papp helyett.

83
    A győriek vezettek támadást a jobb oldalon, a beadást Bozsó összeszedte.

81
    Kerékgyártó engedett el egy férfias löketet 23 méterről, Bozsó magabiztosan védett.

80
    Major buktatott, érkezett is s sárga lap, mivel ez neki ma már a második, így idő előtt mehetett zuhanyozni.

79
    Nehéz helyzetben a Győr, gól- és emberhátrányban játszanak.

78
    Mayer Milán valami nagyon csúnyát mondhatott a játékvezetőnek, azonnal piros lapot kapott.

77
    A vendégek próbálkoztak egy mélységi indítással, Mayer már lesen volt, szabadrúgás kifelé a hazaiak javára.

75
    Próbálkoznak a győriek, egyelőre azonban komoly helyzeteket nem tudnak kidolgozni.

74
    Major emelte be lágyan a labdát a vendégek kapuja elé, Horváth jött és összeszedte a labdát.

Gólok: 54. Boda – 90+4. Nagy

Lapok:   38. Boda (BKV), 44. Babos (BKV), 62. Csikortás (BKV), 69. Major (BKV) – 30. Kerékgyártó (ETO2), 60. Medgyes (ETO2)   80. Major (BKV)   78. Mayer Milán (ETO2)

kimaradt büntető: 53. Vankó (ETO2), kapus Bozsó hatástalanítva

BKV Előre SC: Bozsó – Csikortás, Nyárasdy, Babos, Juhász – Schmidt (70. Juhász), Major, Boda (59. Marczinka), Tóth – Huller, Papp (84. Mayer Á.)
    Cserék: Kara – Mayer Á., Merczel, Kálmán, Dobó, Marczinka, Juhász

Győri ETO FC II.: Horváth – Nagy B., Kozma, Hajdár, Medgyes – Nagy Á., Kerékgyártó, Bénes (46. Szabó T.), Vankó (87. Dudás) – Mayer M., Szabó B.
    Cserék: Végh – Irmes, Dudás, Kelemen, Szabó T., Pongrácz

Játékvezetők: Dolnegó – Baghy, Horváth