Dunaújváros – Sopron 3:1 (vége) | Ajka – Balmazújváros 3:2 (vége) | Kozármisleny – Gyirmót 1:2 (vége)
– ZTE 2:0 (vége) | Tatabánya – Nyíregyháza 1:2 (vége) | Békéscsaba – Cegléd 3:3 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
1:2 (0:1)
Gyirmót FC Győr
szombat 14.09.2013, 16:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.

Hétvégén a Gyirmót látogat Kozármislenybe!
    A vendég gárda évek óta meghatározó tagja az NB II-es mezőnynek. Biztos anyagi háttérrel és jó játékos állománnyal rendelkeznek.
    Idén eddig 2 győzelem 1 döntetlen és egy vereség, 7 pont a csapat termése. A múlt hétvégén az SZTK-t győzték le otthon 2-0-ra.
    A hazai csapat beragadt a rajtnál, idén még nem sikerült győzni, de egy siker nagy lendületet adhat a csapatnak.
    Mind a két csapat kreatív támadó futballt játszik, így a szombati összecsapás is valószínűleg kiváló mérkőzést hoz.

A csapatok érkeznek a pályára, a vendég Gyirmót sárga szerelésben, a hazai csapat új mezében, fehér-kék szerelésben.

1

1
    A hazai csapat kezdte a mérkőzést.

2
    Kardos belépője borzolja a kedélyeket, a játékvezető sárgát még nem adott a mérkőzés elején.

3
    Hazai szöglet, veszély nem alakult ki a kapu előtt.

4
    Nagy szabálytalankodott a mezőnyben vendég szabadrúgás következik.

6
    Helyzet még nem alakult ki egyik kapu előtt sem, a pálya közepén folyik a játék.

6
    Papp tört be a büntető területre, de a hazai védő jó ütembe érkezett és rárúgta a labdát, kirúgás jön.

8
    Nagy távoli lövését fogta Deli.

10
    Vituska indult meg a bal szélen befelé húzott és lőtt, Deli szögletre mentett.

12
    Hazai csapat építgeti támadásait, de gólhelyzet még nem alakult ki.

14
    Vargát rántották le, hazai pontrúgás következik a bal szélről.

15
    Immár Sólyomnál a labda és a hazai csapat lendül támadásba.

16
    Gyirmót végzet el nagy bedobást, a védők kifejelték.

17
    Kisebb pontatlanságok tarkítják a mérkőzést, így egyik csapat sem tud egyenlőre végigvinni egy támadást sem.

18
    Vituska beadása lett hosszú.

19
    Farkas beadását fejelte ki Vattai.

20
    A nap elbújt a felhők mögé, tökéletes az időjárás egy jó mérkőzéshez.

21
    Partdobást végez el a vendég gárda.

22
    Kontrázik a Misleny, de ismét egy apró faulttal állítja meg a támadást a Gyirmót.

23
    Sólyomig kerül hátra a labda.

24
    Oross próbálkozott távolról, de nem találta el jól a labdát, így a lövés jócskán elkerülte a kaput.

25
    Balog jött fel a támadással a jobb szélen, beadását Sólyom magabiztosan húzat le.

26
    Nagy lövése vágódott le Erősről, így szöglet következik.

27
    A szöglet után már a Gyirmót végez el bedobást.

28
    Varga felé szállt egy hosszú indítás, ami kicsit nagy lett, így Deli vette fel a labdát.

29
    Egy pontatlan passz vet véget a hazai akciónak ismét.

30
    Cziráki indult volna meg, de lerántották a félpályánál.

31
    Kiss adott el egy labdát, de a kontra végén Oross passzolt rosszul.

32
    Vattai kapott sárgát lerántásért.

33
    Vargát húzták vissza, sípszó volt, de a sárga elmaradt.

34
    Cziráki került helyzetbe, de a kiérkező Deli mentett, a szöglet után Varga fejelt fölé.

36
    Delinek gurítottak vissza egy labdát, ő rúgta mezőnybe.

36
    Papp egy beadást pörgetett tovább, de Kiss eszmélt a leggyorsabban és felszabadított.

38
    Egy szabadrúgás érkezett a hazai büntető területre, Kardos fejelte a kapu elé, ahol Papp már csak csúszva érte el és, így nem találta el a kaput.

39
    A Gyirmót gólt szerzett!

Egy felpasszolt labda találta meg BELICZKY-t aki befordult és a büntetőpontról a bal alsó sarokba lőtt.

42
    Farkas adott haza mellel egy labdát Delinek.

45
    Varga került helyzetbe, a védők gyűrűjében a kapura fordult, de a lövés már erőtlen volt, így Deli fogta.

Az első félidőben mind a két csapat sok hibával játszott, sok apró szabálytalanság volt mezőnyben, és egy vendég gól.
    A második félidőben a hazaiaknak rá kell tenni egy lapáttal ha itthon akarják tartani a három pontot.

A hazai csapat már érkezik is a második félidőre.

Gyirmót is sétál már ki az öltözőből a folytatásra. Csere egyik oldalon sem volt a szünetben.

46

46
    Gyirmót indította útnak a labdát.

47
    Cziráki lövése vágódott le Graszlról.

47
    Lesgyanús helyzetben lépett ki a vendég támadó aki felnézett és pontosan passzolt középre ahol az érkező OROSS közelről a léc alá lőtt.

50
    Beliczky került helyzetbe Sólyom mentett.

51
    Kettős cserét hajt végre a hazai csapat.
    Vég és Turi érkezik és Vituska és Farkas megy le.

A Kozármisleny gólt szerzett!
    Egy ellentámadás, jobb szélen nagyszerű labdát kapott CZIRÁKI aki egy jó csellel Delivel maradt szemben, és higgadtan lőtte ki a jobb alsó sarkot.

59
    Varga fejelt közelről a kapufa mellé.

59
    Kontrázik a vendég csapat, a bal oldali beadást Sólyom húzta le.

60
    Most felváltva alakulnak ki helyzetek a két kapunál.

61
    Nyílt lett a mérkőzés a Misleny gólnak köszönhetően.

62
    Cserélni fog a hazai gárda.

63
    A középpályán most könnyen jutnak át a csapatok.

64
    Varga elől szedte fel a labdát Deli.

64
    A hazai csapat jelezte még sem cserél pedig Szabó már az oldalvonalnál állt.

65
    Varga passzolt haza egy labdát, amit Sólyom az utolsó pillanatban tudott a mezőnybe rúgni.

66
    Vendég szöglet jön.

66
    Ismét szögletet végez el a Gyirmót.

67
    Turi csúsztatta ki szögletre, harmadik szöglet jön.

68
    Kifejelt labdát Fejes hosszan ívelte vissza, így most kirúgás következik.

68
    Most Fenyvesi áll az oldalvonalnál, cserélni fog a hazai csapat.

69
    Harmadik csere Zsdrál helyett jött Fenyvesi.

70
    Kontrázott a Gyirmót Beliczky lőtt a végén, Sólyom könnyen fogta.

73
    Próbálkozik a Kozármisleny, de ebben benne van a veszély mert a vendég csapat jól kontrázik.

74
    Fenyvesi beadását fejelték ki.

77
    A felívelt szabadrúgást Kardos fejelte kapura, Sólyom bravúrral védett.

91
    A harmadik vendég csere Erős helyett Egerszegi folytatja.

A második félidő elején szerzett gól vendég gól megfogta a hazai csapatot. A szépítő gól után nyitott lett a mérkőzés, a Kozármisleny támadott a Gyirmót pedig kontrázott, de több gól nem született, így a hazai csapat továbbra sem tudott nyerni az idei szezonban. (18:21:26)

Nándor Pehr

Gólok: 57. Cziráki – 39. Beliczky, 47. Oross

Lapok:   32. Vattai (KOZ), 90. Varga (KOZ)

HR-Rent Kozármisleny FC: Sólyom – Kiss, Kovács T., Vattai, Farkas (47' Vég) – Cziráki, Nagy, Zsdrál, Vituska (47' Turi) – Kovács D. – Varga
    Cserék: Helesfay, Vég, Szabó, Fenyvesi, Banai, Tóth, Turi

Gyirmót FC Győr: Deli – Farkas, Kardos, Graszl, Balog – Beliczky, Erős (91' Egerszegi), Lázár, Papp (
    9' Magasföldi), Cseri (53' Fejes) – Oross

Cserék: Holczer, Fejes, Tóth, Magasföldi, Laki, Illés, Egerszegi

Játékvezetők: Kiss Nobert, Kepe Arnold, Kulman Tamás