MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:0 (1:0)
Dunaújváros PASE
szerda 13.11.2013, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Magyar Ligakupa

Kozármisleny hosszú idő után ismét mérkőzést nyert és gólokat rúgott.
    Végig uralták a mérkőzést, a második félidő derekán volt egy kisebb időszak amikor a Dunaújváros vette át a kezdeményezést, de nagy helyzetet nem tudott kialakítani.
    Hétvégén a bajnokságban a Vasas jön Kozármislenybe. (15:17:41)

90+2
    Bartus húzott le egy beadást.

90+2
    Dunaújvárosi szabadrúgás, Jakab lőtt távolról, Helesfay fogta.

90+1
    Hazai csapat végez el bedobást.

90+1
    2 perc a hosszabbítás.

90
    Hazai akció végén szabadít fel a vendég csapat.

89
    Hosszú szabadrúgását Fellai fejelte ki, Jakab lőtt, Helesfay fogta.

88
    Tar csúszott be hátulról Birtalannak, jogos a sárga. A sértettet ápolni kell.

87
    Dunaújváros kap szabadrúgást a saját térfelén.

86
    Helesfay végez el kirúgást.

85
    Szauter szabadított fel, Sitkuval szeben szabálytalankodtak a felezőnél.

85
    Jakab volt ismét lesen.

84
    Hazai csapat dob be, a partdobás után Tart buktatták.

83
    Németh érkezik a gólszerző Pap helyére.

81
    A játékvezető büntetőt ítélt.VÉG magabiztosan lőtt a bal sarokba, Bartus jobbra ment.

80
    Büntetőt végezhet el a hazai csapat a szélen betörő játékost buktatták. Az asszisztens segített a játékvezatőnek.

79
    Bal oldali beadást húzott vissza Hasszú, a visszaérkező Tóth A. szabadított fel.

78
    Imrő rontotta el az utolsó passzt a 16-nál.

78
    Lesen volt Jakab, így egy ígéretes akció állt meg.

73
    Bartus kirúgása, Helesfay kezébe landol.

72
    Cserélni is fog a Kozármisleny.

71
    Egy jobb oldali szabadrúgás után fejelt Turi, de Bartus könnyedén fogta, nem volt benne erő.

70
    Kezd fáradni a hazai gárda, az utóbbi időben több akciót vezetett a vendég csapat.

69
    Galambos ment el a bal oldalon középre passzolt, Tóth T. érkezett és közelről lőtt mellé.

68
    Vattai hátáról pattan a labda Helesfayhoz.

67
    Hosszú szabadrúgását fogta magabiztosan Helesfay.

67
    Vég állított meg egy kontrát és ez sárgát ért.

66
    Vattai lőtt, de védőt talált.

66
    Vég lövése Sitku hátáról pattant szögletre.

65
    Tóth A.-t szerelték szabálytalanul, hazai szabadrúgás következik.

64
    Hosszú ívelése került Helesfayhoz.

63
    A szögletet Helesfay húzta le.

63
    Egy eladott labda után, Galambos lőtt, a hazai hátvéd becsúszva szerelt, szöglet következik.

61
    Bedobás után Szabó passzolt Reitznek, aki tolt rajta egyet és 18-ról ellőtte, a labda a felső kapufán csattant.

61
    Vattai és Fellai adogatnak hátul.

60
    Tóth volt szabálytalan Galambossal szemben.

59
    Hátul adogat a Dunaújváros.

57
    Ismét a vendégek cserélnek, Hosszú érkezik Perovic helyett.

56
    Hazai szöglet következik.

55
    Szabó szerelt és indult meg, nagyszerűen passzolt Reitznek, akit az utolsó pillanatban becsúszva szerelt Hajdók a 11-es ponton.

55
    Hajdók gurított haza egy labdát.

54
    Vég fejelte ki a labdát.

54
    Jakab végez el szabadrúgást a bal szélről.

53
    Ellentámadást állított meg Szabó, szép szereléssel.

53
    Reitz elől Hajdók rúgta ki oldalvonalon túlra a labdát.

52
    Reitz bal oldali beadását Micskó rúgta ki vissza mezőnybe.

51
    Sitkut szerelte Turi a félpályánál, máris Vég indul a bal szélen, de csel után dobhat a Dunaújváros.

50
    Jobb szélen végzett el szabadrúgást Perovic, de hátra passzolt, és nem a kapu elé ívelt.

49
    Fellai ívelt előre egy labdát, kirúgás következik, amit Bartus végez el.

48
    Perovicot szerelte Nagy a hazai 16-on belül.

46
    Szünetben a vendég csapat kettőt cserélt, Jakab és Tóth érkezett Ato és Sáfár helyére.

46

A dunaújvárosi csapat is már érkezik a második félidőre.

A hazai csapat már érkezik a folytatásra.

Az első félidőben a hazai csapat akarata érvényesült és végre gólt is tudott lőni a Kozármisleny, így megérdemelten vezet.
    A második félidőben még bármi megtörténhet, hiszen csak egy gólt szerzett a sok helyzetből a hazai csapat.

45
    Galambos indítása hosszú, nincs hosszabbítás.

45
    Saját térfelén rúghat szabadot a vendég csapat.

44
    Egy indítást fülelt le Szabó a félpályánál.

43
    A labdát Birtalan fejelte ki, Reitz kapásból lőtt, de a védők tengerében elakadt.

43

42
    Ato kapott leshatáron labdát, bent ketten is érkeztek, de beadását Helesfay lehúzta.

41
    Perovic szabadrúgását, Fellai fejelte ki.

40
    Nagy Erik kapott sárgát Ato buktatásáért.

39
    Sitku volt lesen.

38
    Most mindkét csapat kontrája elhalt a félpályánál.

38
    A hazai fölény góllá érett, a kevés számú hazai közönség nagy örömére, mivel itthon ilyen már rég történt.

36
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Nagy ment el a jobb szélen egy szép csellel, középre passzolt, PAP ROLAND érkezett és a jobb alsó sarokba bombázott.

35
    Fellai indítását fejelte ki Galambos az oldalvonalon túlra.

35
    Vendég partdobás következik.

34
    Turinak gurítottak le egy labdát, aki kapásból 18-ról lőtt fölé.

33
    Máris a túloldalon jön szöglet, ami után Ato vágta ki a labdát.

32
    Ato végezte el, Helesfay öklözte mezőnybe.

32
    Szöglettel felérő szabadrúgást végezhet el a bal szélről a Dunaújváros.

31
    Perovic ment volna el Szabó mellett, de a védő szépen állt be elé, így a vendég középpályás csak szabálytalankodni tudott.

30
    Ato indított ellentámadást, de Vég szépen szerelte.

29
    A harmadik szöglet nem jelentett veszélyt.

28
    Szöglet után Nagy eszmélt, de lövése a védőkről ismét szögletre pattant.

28
    Ismét hazai szöglet következik.

27
    Pap beadása, Orosziról pattant szögletre.

26
    Pap nem érte el a neki szánt labdát, így megint Bartus hozhatja játékba.

25
    Most Nagy indítása pontatlan, így ismét Bartus rúghatja ki kézből.

24
    Pap indítása csúszott meg a fűvőn, így Bartusé lett.

23
    Most a hazai csapat akarata érvényesül a pályán, Reitz baloldali beadását, Bartus húzta le Tóth elől.

22
    Vattai szerzett labdát, kipasszolta Papnak aki beívelte a kapu elé az érkező Tóthnak, aki közelről fejelt mellé.

22
    Birtalan fejelte ki a labdát.

21
    Tóth lövése pattant le egy védőről és Bartus elől az érkező Micskó szögletre rúgta.

20
    Ato jobb oldali beadását fejelte ki Szabó.

19
    Bal szélen ment el Sitku, de Szabó szerelte.

18
    Vég adott be egy labdát, Tóth tisztán vette át, de öt méterről kapufát lőtt.

17
    Nagy Erik volt szabálytalan, most sok az apró szabálytalanság a félpályánál.

16
    Papot állították meg szabálytalanul a felezővonalnál.

15
    Szöglet után már lökés miatt a vendégeknél a labda.

14
    Vég kapott labdát a bal szélen, éles szögből lőtt, Bartus szögletre ütötte.

14
    Micskó fejelte ki a labdát.

13
    Hazai sarokrúgás jön.

12
    Perovic ment el a bal szélen, de a középre adott labdát Sitku már nem tudta irányítani, mivel érkezett vele Fellai.

12
    Hazai bedobás következik, de a játékvezető szabálytalan dobás miatt a vendégeknek adta a bedobás jogát.

11
    Baloldali Kozármislenyi akció hal el ismét les miatt.

10
    A dunaújvárosiak labdát szereztek, de az indítás Atot lesen találta.

9
    A hazai csapat hátsó alakzata passzolgat.

8
    Papot szerelte ígéretes helyzetben Oroszi.

7
    Hosszú indítás, így Bartus rúghatja ki.

7
    A vendégek passzolgattak, Turi szerzett labdát a félpályánál.

6
    Érintés nélkül kerül a labda Helesfayhoz.

6
    Dunaújváros szabadrúgással folytatódik a mérkőzés.

5
    Pap volt szabálytalan, Micskót kell ápolni.

4
    Tóth kapott nagyszerű labdát, de lesen volt.

3
    Galambos buktatta Schneidert a félpályánál, figyelmeztetéssel megúszta.

2
    Vendég bedobás következik.

1
    Dunaújváros kezdte a mérkőzést.

1

Kulcsár Katalin vezetésével érkeznek a csapatok.

A hazai csapat a szokásos fehér-kék szerelésében, a vendég Dunaújváros piros mezben lép ma pályára.

A csapatok melegítés után most vonulnak be az öltözőbe.

Szerdán ismét Kozármisleny-Dunaújváros mérkőzés következik, most a Liga Kupa 5. fordulójában találkozik a két együttes. Az NB II-es bajnokság második fordulóban 1-1-es döntetlent játszottak a csapatok Dunaújvárosban, és legutóbbi hazai bajnoki mérkőzését a Kozármisleny 0-1-re éppen a Dunaújvárossal szemben veszítette el.
    A Liga Kupa E csoportját jelenleg a Videoton vezeti 7 ponttal jobb gólkülönbségének köszönhetően a szintén 7 pontos MVM-Paks előtt, a harmadik helyen a vendég Dunaújváros áll 4 megszerzett ponttal, a Kozármisleny negyedik a csoportban úgyszintén 4 ponttal, rosszabb gólkülönbséggel.
    Mindkét társaságnak, de a Kozármislenynek biztosan a bajnokság a fontosabb, így most majd azok jutnak szóhoz, akik eddig kevesebb lehetőséget kaptak az idei évben.
    A mérkőzést hölgy játékvezető dirigálja, Kulcsár Katalin személyében.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:30 - kor kezdődik.