MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:0 (1:0)
Dunaújváros PASE
szerda 13.11.2013, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Magyar Ligakupa

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:30 - kor kezdődik.

Szerdán ismét Kozármisleny-Dunaújváros mérkőzés következik, most a Liga Kupa 5. fordulójában találkozik a két együttes. Az NB II-es bajnokság második fordulóban 1-1-es döntetlent játszottak a csapatok Dunaújvárosban, és legutóbbi hazai bajnoki mérkőzését a Kozármisleny 0-1-re éppen a Dunaújvárossal szemben veszítette el.
    A Liga Kupa E csoportját jelenleg a Videoton vezeti 7 ponttal jobb gólkülönbségének köszönhetően a szintén 7 pontos MVM-Paks előtt, a harmadik helyen a vendég Dunaújváros áll 4 megszerzett ponttal, a Kozármisleny negyedik a csoportban úgyszintén 4 ponttal, rosszabb gólkülönbséggel.
    Mindkét társaságnak, de a Kozármislenynek biztosan a bajnokság a fontosabb, így most majd azok jutnak szóhoz, akik eddig kevesebb lehetőséget kaptak az idei évben.
    A mérkőzést hölgy játékvezető dirigálja, Kulcsár Katalin személyében.

A csapatok melegítés után most vonulnak be az öltözőbe.

A hazai csapat a szokásos fehér-kék szerelésében, a vendég Dunaújváros piros mezben lép ma pályára.

Kulcsár Katalin vezetésével érkeznek a csapatok.

1

1
    Dunaújváros kezdte a mérkőzést.

2
    Vendég bedobás következik.

3
    Galambos buktatta Schneidert a félpályánál, figyelmeztetéssel megúszta.

4
    Tóth kapott nagyszerű labdát, de lesen volt.

5
    Pap volt szabálytalan, Micskót kell ápolni.

6
    Dunaújváros szabadrúgással folytatódik a mérkőzés.

6
    Érintés nélkül kerül a labda Helesfayhoz.

7
    A vendégek passzolgattak, Turi szerzett labdát a félpályánál.

7
    Hosszú indítás, így Bartus rúghatja ki.

8
    Papot szerelte ígéretes helyzetben Oroszi.

9
    A hazai csapat hátsó alakzata passzolgat.

10
    A dunaújvárosiak labdát szereztek, de az indítás Atot lesen találta.

11
    Baloldali Kozármislenyi akció hal el ismét les miatt.

12
    Hazai bedobás következik, de a játékvezető szabálytalan dobás miatt a vendégeknek adta a bedobás jogát.

12
    Perovic ment el a bal szélen, de a középre adott labdát Sitku már nem tudta irányítani, mivel érkezett vele Fellai.

13
    Hazai sarokrúgás jön.

14
    Micskó fejelte ki a labdát.

14
    Vég kapott labdát a bal szélen, éles szögből lőtt, Bartus szögletre ütötte.

15
    Szöglet után már lökés miatt a vendégeknél a labda.

16
    Papot állították meg szabálytalanul a felezővonalnál.

17
    Nagy Erik volt szabálytalan, most sok az apró szabálytalanság a félpályánál.

18
    Vég adott be egy labdát, Tóth tisztán vette át, de öt méterről kapufát lőtt.

19
    Bal szélen ment el Sitku, de Szabó szerelte.

20
    Ato jobb oldali beadását fejelte ki Szabó.

21
    Tóth lövése pattant le egy védőről és Bartus elől az érkező Micskó szögletre rúgta.

22
    Birtalan fejelte ki a labdát.

22
    Vattai szerzett labdát, kipasszolta Papnak aki beívelte a kapu elé az érkező Tóthnak, aki közelről fejelt mellé.

23
    Most a hazai csapat akarata érvényesül a pályán, Reitz baloldali beadását, Bartus húzta le Tóth elől.

24
    Pap indítása csúszott meg a fűvőn, így Bartusé lett.

25
    Most Nagy indítása pontatlan, így ismét Bartus rúghatja ki kézből.

26
    Pap nem érte el a neki szánt labdát, így megint Bartus hozhatja játékba.

27
    Pap beadása, Orosziról pattant szögletre.

28
    Ismét hazai szöglet következik.

28
    Szöglet után Nagy eszmélt, de lövése a védőkről ismét szögletre pattant.

29
    A harmadik szöglet nem jelentett veszélyt.

30
    Ato indított ellentámadást, de Vég szépen szerelte.

31
    Perovic ment volna el Szabó mellett, de a védő szépen állt be elé, így a vendég középpályás csak szabálytalankodni tudott.

32
    Szöglettel felérő szabadrúgást végezhet el a bal szélről a Dunaújváros.

32
    Ato végezte el, Helesfay öklözte mezőnybe.

33
    Máris a túloldalon jön szöglet, ami után Ato vágta ki a labdát.

34
    Turinak gurítottak le egy labdát, aki kapásból 18-ról lőtt fölé.

35
    Vendég partdobás következik.

35
    Fellai indítását fejelte ki Galambos az oldalvonalon túlra.

36
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Nagy ment el a jobb szélen egy szép csellel, középre passzolt, PAP ROLAND érkezett és a jobb alsó sarokba bombázott.

38
    A hazai fölény góllá érett, a kevés számú hazai közönség nagy örömére, mivel itthon ilyen már rég történt.

38
    Most mindkét csapat kontrája elhalt a félpályánál.

39
    Sitku volt lesen.

40
    Nagy Erik kapott sárgát Ato buktatásáért.

41
    Perovic szabadrúgását, Fellai fejelte ki.

42
    Ato kapott leshatáron labdát, bent ketten is érkeztek, de beadását Helesfay lehúzta.

43
    Hazai szöglet következik.

43
    A labdát Birtalan fejelte ki, Reitz kapásból lőtt, de a védők tengerében elakadt.

44
    Egy indítást fülelt le Szabó a félpályánál.

45
    Saját térfelén rúghat szabadot a vendég csapat.

45
    Galambos indítása hosszú, nincs hosszabbítás.

Az első félidőben a hazai csapat akarata érvényesült és végre gólt is tudott lőni a Kozármisleny, így megérdemelten vezet.
    A második félidőben még bármi megtörténhet, hiszen csak egy gólt szerzett a sok helyzetből a hazai csapat.

A hazai csapat már érkezik a folytatásra.

A dunaújvárosi csapat is már érkezik a második félidőre.

46

46
    Szünetben a vendég csapat kettőt cserélt, Jakab és Tóth érkezett Ato és Sáfár helyére.

48
    Perovicot szerelte Nagy a hazai 16-on belül.

49
    Fellai ívelt előre egy labdát, kirúgás következik, amit Bartus végez el.

50
    Jobb szélen végzett el szabadrúgást Perovic, de hátra passzolt, és nem a kapu elé ívelt.

51
    Sitkut szerelte Turi a félpályánál, máris Vég indul a bal szélen, de csel után dobhat a Dunaújváros.

52
    Reitz bal oldali beadását Micskó rúgta ki vissza mezőnybe.

53
    Reitz elől Hajdók rúgta ki oldalvonalon túlra a labdát.

53
    Ellentámadást állított meg Szabó, szép szereléssel.

54
    Jakab végez el szabadrúgást a bal szélről.

54
    Vég fejelte ki a labdát.

55
    Hajdók gurított haza egy labdát.

55
    Szabó szerelt és indult meg, nagyszerűen passzolt Reitznek, akit az utolsó pillanatban becsúszva szerelt Hajdók a 11-es ponton.

56

57
    Ismét a vendégek cserélnek, Hosszú érkezik Perovic helyett.

59
    Hátul adogat a Dunaújváros.

60
    Tóth volt szabálytalan Galambossal szemben.

61
    Vattai és Fellai adogatnak hátul.

61
    Bedobás után Szabó passzolt Reitznek, aki tolt rajta egyet és 18-ról ellőtte, a labda a felső kapufán csattant.

63
    Egy eladott labda után, Galambos lőtt, a hazai hátvéd becsúszva szerelt, szöglet következik.

63
    A szögletet Helesfay húzta le.

64
    Hosszú ívelése került Helesfayhoz.

65
    Tóth A.-t szerelték szabálytalanul, hazai szabadrúgás következik.

66
    Vég lövése Sitku hátáról pattant szögletre.

66
    Vattai lőtt, de védőt talált.

67
    Vég állított meg egy kontrát és ez sárgát ért.

67
    Hosszú szabadrúgását fogta magabiztosan Helesfay.

68
    Vattai hátáról pattan a labda Helesfayhoz.

69
    Galambos ment el a bal oldalon középre passzolt, Tóth T. érkezett és közelről lőtt mellé.

70
    Kezd fáradni a hazai gárda, az utóbbi időben több akciót vezetett a vendég csapat.

71
    Egy jobb oldali szabadrúgás után fejelt Turi, de Bartus könnyedén fogta, nem volt benne erő.

72
    Cserélni is fog a Kozármisleny.

73
    Bartus kirúgása, Helesfay kezébe landol.

78
    Lesen volt Jakab, így egy ígéretes akció állt meg.

78
    Imrő rontotta el az utolsó passzt a 16-nál.

79
    Bal oldali beadást húzott vissza Hasszú, a visszaérkező Tóth A. szabadított fel.

80
    Büntetőt végezhet el a hazai csapat a szélen betörő játékost buktatták. Az asszisztens segített a játékvezatőnek.

81
    A játékvezető büntetőt ítélt.VÉG magabiztosan lőtt a bal sarokba, Bartus jobbra ment.

83
    Németh érkezik a gólszerző Pap helyére.

84
    Hazai csapat dob be, a partdobás után Tart buktatták.

85
    Jakab volt ismét lesen.

85
    Szauter szabadított fel, Sitkuval szeben szabálytalankodtak a felezőnél.

86

87
    Dunaújváros kap szabadrúgást a saját térfelén.

88
    Tar csúszott be hátulról Birtalannak, jogos a sárga. A sértettet ápolni kell.

89
    Hosszú szabadrúgását Fellai fejelte ki, Jakab lőtt, Helesfay fogta.

90
    Hazai akció végén szabadít fel a vendég csapat.

90+1
    2 perc a hosszabbítás.

90+1
    Hazai csapat végez el bedobást.

90+2
    Dunaújvárosi szabadrúgás, Jakab lőtt távolról, Helesfay fogta.

90+2
    Bartus húzott le egy beadást.

Kozármisleny hosszú idő után ismét mérkőzést nyert és gólokat rúgott.
    Végig uralták a mérkőzést, a második félidő derekán volt egy kisebb időszak amikor a Dunaújváros vette át a kezdeményezést, de nagy helyzetet nem tudott kialakítani.
    Hétvégén a bajnokságban a Vasas jön Kozármislenybe. (15:17:41)