Barcelona – Athletic Bilbao 2:0 (vége) | Málaga CF – Levante 0:0 (vége) | Real Madrid – Atlético Madrid 1:2 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Real Sociedad 2:2 (vége)
Celta de Vigo
2:2 (1:0)
Real Sociedad
szombat 13.09.2014, 22:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

90+2
    A Real Sociedad gólt szerzett!
    A hosszabbításban veszíti el a három pontot a Vigó, legalábbis nagyon úgy tűnik. Jobbról érkezett a vendégek beadása, középen JONATHAN CASTRO ért bele szerencsétlenül, ezzel kiegyenlített a Sociedad.
    - 2:2

90+1
    Nolito kapott sárga lapot belépőért.
    GRANERO

84
    Granero lábában volt az egyenlítés, de csak a kapufát találta el. Könnyen egyenlíthettek volna a vendégek.

83
    Charles jött be a lecserélt Larrivey helyére.

82
    Martinez ívelte be a labdát a hazaiak kapujához, középen Castro fejelt, de próbálkozása fölé ment.

74
    Bergara lépett oda ellenfelének, érkezett is a sárga lap.

70
    IMANOL AGIRRETXE szépített, miután az ötösön lecsapott egy kipattanóra.

56
    Balról ívelhettek be szabadrúgást a hazaiak, a leshatáron kilépve hat méterről Larrivey fejelt kapura, Zubikarai most nagyot védett.
    LARRIVEY - 2:0

48
    A Celta Vigo gólt szerzett!
    Rögtön a második félidő elején a hazaiak növelni tudják előnyüket! Jobbról lőtték be laposan középre a labdát, Zubikarai rosszul jött ki, JOAQUÍN LARRIVEY pedig öt méterről magabiztosan lőtt a kapuba.

32
    Zaldua buktatásért kapott sárga lapot.
    ORELLANA - 1:0

28
    Gyors támadás végén a hazaiak szerezték meg a vezetést. Bal oldalról ívelték középre a labdát, az ötösről FABIÁN ORELLANA fejelt kapura, Zubikarai csak beleérni tudott.

16
    Canales kezezett, érkezett is a sárga lap.
    PRIETO

11
    Az első komolyabb lehetőség a vendégek előtt adódott! A hazaiak kapujához beemelt labdát Prieto hét méterről a kapusba lőtte.

Gólok: 28. Orellana, 48. Larrivey – 70. Agirretxe, 90+2. Castro (öngól)

Lapok:   90+1. Nolito (CVG) – 16. Canales (RSC), 32. Zaldua (RSC), 57. Granero (RSC), 74. Bergara (RSC), 77. Agirretxe (RSC)

Celta de Vigo: Álvarez – Castro, Cabral (75. Gómez), Fontàs, Planas – Krohn-Dehli, Radoja, Á. López (67. Hernández) – Orellana, Larrivey (83. Charles), Nolito
    Cserék: Blanco – Mallo, S. Gómez, B. Fernández, Hernández, Mina, Charles

Real Sociedad: Zubikarai – Zaldúa, Elustondo, I. Martínez, de la Bella – Bergara (79. Gaztañaga), Pardo (58. Agirretxe) – Prieto, Canales, Granero – Vela (60. Castro)
    Cserék: Bardají – C. Martínez, M. González, Yuri, Gaztañaga, Agirretxe, Castro

Játékvezetők: Alejandro José Hernández