Újpest FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Fehérvár 0:5 (vége) | MTK Budapest FC – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Puskás Akadémia FC – Diósgyőri VTK 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – KTE-Phoenix Mecano 3:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
3:1 (0:1)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 29.11.2014, 20:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • OTP Bank Liga

68
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző LAUTH. Megint BENJAMIN LAUTH volt eredményes, ezúttal egy szép akció végén Böde jobb oldali centerezését értékesítette tiszta helyzetből, hat méterről a német csatár! 3-1

62
    Gólszerző LAMAH. Kukuruzovic szöglete után Nagy Dominik még eltörte a labdát, de így lett jó ROLAND LAMAH-nak, aki nehéz szögből lőtt a kecskeméti kapuba! Fordított tehát az FTC! 2-1

54
    Gólszerző LAUTH. Kukuruzovic küldte a labdát az ötösre a pontrúgásból, Böde lefejelte azt és BENJAMIN LAUTH közvetlen közelről a hálóba sodorta! 1-1

42
    A Kecskemét gólt szerzett!
    Gólszerző VUKASZOVICS. A megítélt 11-esből MARKO VUKASZOVICS jobbal, a bal alsó sarokba gurította a labdát! 0-1

Juhász Attila

Gólok: 54. Lauth, 62. Lamah, 68. Lauth – 42. Vukaszovics

Lapok:   40. Nalepa (FTC) – 58. Karan (KTE), 79. Fótyik (KTE), 84. Laczkó (KTE)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Somalia, Pavlovic, Nalepa, Dilaver – Busai (Nagy Dominik, a szünetben), Gyömbér (Kukuruzovic, a szünetbe) – Lauth, Gera, Lamah (Bönig, a 70.) – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Bönig, Batik, Nagy Dominik, Kukuruzovic, Csukics, Ugrai.

KTE-Phoenix Mecano: Tujvel – Botka (Varga R., a szünetben), Lovric, Karan, Gyagya (Gréczi, a 66.), Fótyik – Vukaszovics, Eninful, Kitl (Laczkó, a 63.) – Balázs Zs., Bebeto. Vezetőedző: Bekő Balázs
    Cserék: Németh V.(kapus), Varga R., Patvaros, Novák, Gréczi, Laczkó, Farkas A.

Játékvezetők: Erdős József (Albert István, Viszokai László 4. j.v.: Farkas Balázs)