Pécsi MFC – Kozármisleny 0:1 (vége) | III. kerület – 2:2 (vége) | Mórahalom VSE – SZEOL SC 0:0 (tör.)
Szolnok – FC Hatvan 2:0 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 0:0 (tör.) | Ferencvárosi Torna Club – Senica 4:1 (vége)
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
III. kerület
2:2 (1:1)
szombat 24.01.2015, 11:00 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út - műfüves pálya • Felkészülési mérkőzések

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 11:00 - kor kezdődik.

A 2014/15-ös bajnokság téli szünetében a III. Kerület első felkészülési mérkőzésére kerül sor szombaton, a Hévízi úton. Az óbudai csapat a Vasas U21-es gárdáját fogadja.
    A Vasas fiataljai a saját bajnokságukat vezetik, az MTK és az Újpest U21-es csapatai előtt. A Kerület a harmadosztály létszámcsökkentése után egy évre megjárta a BLSZ-t, most azonban visszajutva a középmezőnyben telelnek, főleg hazai pályán teljesítettek jól az ősszel; itt csak a pályán elért eredmények alapján listavezető Dorog tudott nyerni vendégként.
    Érdekes mérkőzés elébe nézünk tehát így a felkészülési időszak elején, tartsanak velünk!

1

1
    A hazai csapat sárgában, vendég csapat sötét kékben játszik.

3
    A mérkőzés első szöglete után Pálfalvi fejelt felsőlécet!

4
    Két játékos összefejelt a félpályánál, szerencsére nincs semmi komoly, folytatódhat a játék. A hazaiak részéről Lóska került földre.

6
    Most a Vasas ificsapata tartja a labdát.

7
    Móczó ívelése volt túl hosszú.

8
    Móczó szerzett labdát az ellenfél térfelén, egyre inkább a Vasas térfelén zajlik a játék.

9
    Lékai jött ki jól a kapuból.

12
    Mezőnyjáték zajlik az elmúlt percekben, főleg a Kerület birtokolja a labdát.

13
    Móczó passza után Szűcs lőtt kapufát a 16-oson belülről.

15
    A III. kerület gólt szerzett!
    Lóska adott be balról, MÓCZÓ NORBERT pörgette a kapuba nagyjából 5-6 méterről, 1-0!

17
    Ismét Lóska adta be, Móczó most fölé lőtt közvetlen közelről.

18
    Továbbra is a hazai csapat birtokolja a labdát. Újabb támadást fejez be Móczó, most Lékai védett.

21
    Egy távoli lövést eresztett el a vendég csapat, sokkal fölé ment, nem volt veszélyes.

23
    Újabb hazai szöglet következik, a második.

25
    Tetszetős támadást vezetett a Vasas U21-es csapata, Scheiber tisztázott azonban.

26
    Az első vendég szöglet következik.

27
    Szikes rúgta ki újabb szögletre a veszélyesen beérkező labdát.

29
    Most szabadul csak fel a hazai kapu, ezek most a Vasas percei voltak.

30
    Szabadrúgást kap a vendég csapat a félpályánál, talán az első fault a meccsen.

31
    Egy eladott labda után lőtt Pataki 16-ról, mellé!

33
    Az első les a mérkőzésen, a Vasasnál helyezkedett rosszul az egyik csatár.

34
    Móczó volt szabálytalan, a 16-os bal sarkától nem messze kap szabadrúgást a Vasas U21.

35
    Kondor lehúzta a labdát.

36
    Móczó beadási kísérlete után a harmadik hazai szöglet következik.

37
    Kontrázhatott volna a Vasas, de Kondor jól élt együtt a játékkal, és messzire kijőve mentett.

38
    Szűcs kapott szabadrúgást a félpályánál.

40
    Szűcs passza után Móczó lőhetett kb. 20 méterről, blokkolták, a kapusé a labda.

41
    Egy távoli megpattanó lövés után vendég szöglet jöhet, 3-3 a szögletarány.

42
    Lent maradt egy vendég játékos, ápolni kell. Rosszul esett.

44
    Úgy tűnik, a félidőt már emberhátrányban fejezi be a vendég csapat. Folytatódik a játék.

45
    A Vasas birtokolja a labdát az utolsó percekben.

45+1
    A Vasas gólt szerzett!
    Egy tetszetős támadás után egyenlít a Vasas U21-es csapata, 12-13 méterről lőtte ki Németh a hosszú alsót, 1-1!

45+2

Szinte végig uralta a játékot a hazai csapat, de többször is kihagytak hátul. Az utolsó percekben a Vasas dominált, ki is egyenlített. Hamarosan folytatjuk!

46

46
    Sort cserélt a szünetben a Kerület! Csak Kondor, Scheiber és Pálfalvi maradtak az első félidei csapatból, beálltak: Lőrincz, Kocsis Balázs, Bartha, Breuel, Gergely ill. két próbajátékos.

49
    Az első támadásokat a hazai csapat vezette, ám egyelőre a befejezés pontatlan.

51
    Hazai szöglet következik.

51
    GÓÓL! KOCSIS BALÁZS emelkedett a legmagasabbra, és az ötösről a kapuba fejelt, ismét vezet a Kerület, 2-1!

54
    Bartha passza után Breuel lőtt mellé 15 méterről.

56
    Szinte először jut el az ellenfél térfelére a második félidőben a Vasas, rögtön szögletet végezhetnek el.

57
    A sarokrúgás nem volt veszélyes, a másik oldalon ment ki.

58
    Kicsit beszorult most a Kerület, az ő térfelükön zajlik a játék.

61
    Mezőnyjáték zajlik az elmúlt percekben, nincs nagy iram, talán a hideg idő miatt.

64
    Szögletet harcolt ki a Kerület.

65
    Ez most gyenge volt, ám maradt a labda kapu előterében, egy átlövés után újabb szöglet következhet, a másik oldalról.

66
    Ez a labda pedig mindenkinek hosszú volt, így felszabadul a Vasas kapuja.

67
    Egy védelmi hiba után Scheiber mentett nagyot a 16-oson belül.

68
    A 16-oson kap szabadrúgást a III. Kerület, majdnem középen. Veszélyes lehet!

69
    Lékai öt fős sorfalat kér, ám beáll a sorfalba pár hazai játékos is zavarni.

70
    Kétszer is nagyot védett Lékai, Scheiber közelről ismételhetett, ám az is kimaradt.

71
    Egy rosszul hazaadott labda után Vasas szöglet következik.

72
    GÓÓL! A szöglet után HESSZ OLIVÉR teljesen tisztán fejelhetett középen, be is fejelte a kapu jobb sarkába, 2-2!

73
    Közben újabb vendég szöglet, ám ezután a hazaiak kontrázhattak, de lelassult a támadás.

75
    A hideg idő és a korai kezdés ellenére is a pálya szélén nagyjából 30 ember nézi a meccset!

76
    Kicsit beszorult a Kerület az elmúlt percekben.

79
    Ismét a hazaiak dominálnak, egy középre gurított labdáról Kocsis éppen, hogy lemaradt.

80
    Bartha elől mentett a védelem.

82
    Egy eladott labda után majdnem gólt szerzett a Vasas, centikkel ment mellé a lövés.

85
    Lőrincz lőtt 20 méterről kapásból, szép volt, ám egy védő blokkolta az ötösön.

88
    Nyom a Kerület, de nem tudnak helyzetbe kerülni, most Bartha volt lesen.

90
    Az utolsó percekben is mezőnyjáték zajlik, kevés a helyzet.

90+1

Felkészülési mérkőzés lévén nem volt nagy iramú összecsapás, a hideg idő erre még rá is tett. Főleg a Kerület dominált, ám többször is hibáztak hátul, ezt a Vasas fiataljai kétszer ki is használták. Összességében igazságos döntetlen született. (12:47:17)