Pécsi MFC – Kozármisleny 0:1 (vége) | III. kerület – 2:2 (vége) | Mórahalom VSE – SZEOL SC 0:0 (tör.)
Szolnok – FC Hatvan 2:0 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 0:0 (tör.) | Ferencvárosi Torna Club – Senica 4:1 (vége)
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1:2 (vége)
III. kerület
2:2 (1:1)
szombat 24.01.2015, 11:00 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út - műfüves pálya • Felkészülési mérkőzések

82
    Egy eladott labda után majdnem gólt szerzett a Vasas, centikkel ment mellé a lövés.

72
    A Vasas gólt szerzett!
    GÓÓL! A szöglet után HESSZ OLIVÉR teljesen tisztán fejelhetett középen, be is fejelte a kapu jobb sarkába, 2-2!

68
    A 16-oson kap szabadrúgást a III. Kerület, majdnem középen. Veszélyes lehet!

51
    A III. kerület gólt szerzett!
    GÓÓL! KOCSIS BALÁZS emelkedett a legmagasabbra, és az ötösről a kapuba fejelt, ismét vezet a Kerület, 2-1!

46
    Sort cserélt a szünetben a Kerület! Csak Kondor, Scheiber és Pálfalvi maradtak az első félidei csapatból, beálltak: Lőrincz, Kocsis Balázs, Bartha, Breuel, Gergely ill. két próbajátékos.

45+1
    Egy tetszetős támadás után egyenlít a Vasas U21-es csapata, 12-13 méterről lőtte ki Németh a hosszú alsót, 1-1!

17
    Ismét Lóska adta be, Móczó most fölé lőtt közvetlen közelről.

15
    Lóska adott be balról, MÓCZÓ NORBERT pörgette a kapuba nagyjából 5-6 méterről, 1-0!