FC Schalke 04 – Hannover 96 1:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – SC Paderborn 07 5:0 (vége) | SC Freiburg – Eintracht Frankfurt 4:1 (vége)
VfB Stuttgart – Borussia M'gladbach 0:1 (vége) | Hamburger SV – 1. FC Köln 0:2 (vége) | Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 0:0 (vége)

A Mainz gólt szerzett!
    A hazaiak büntetőhöz jutottak, JOHANNES GEIS volt a végrehajtó.
    ALLAGUI - 4:0

82
    SAMI ALLAGUI fejjel vette ve Kruse kapuját.

74
    Stoppelkamp helyet Meha a pályán.

70
    Allagui érkezett a lecserélt Okazaki helyére.
    De BLASIS - 3:0

69
    Nagy valószínűséggel ez a mérkőzés már eldőlt, a hazaiak hosszú hónapok után először tudják majd megszerezni a három pontot. PABLO DE BLASIS a tizenhatosról suhintott, labdája a bal sarokba vágódott.

61
    Lakić jött be a lecserélt Koc helyett.

53
    Vrancić érkezett Strohdiek helyett.

52
    Bengtsson cselezgetett, végül az egyik vendégvédő elválasztotta a labdától.

51
    A hazaiak jóval aktívabbak a második félidő elején, a Paderbornt megfogta a bekapott második gól.

49
    Geis ívelte be a hazaiak szögletét, nem jelentett veszélyt kapura.
    MALLI - 2:0

47
    Rögtön a félidő elején a hazaik növelni tudták előnyüket. YUNUS MALLI kapta a labdát a vendégek tizenhatosán belül, ezúttal a bal sarkot választotta.