Real Madrid – Real Sociedad 4:1 (vége) | SD Eibar – Atlético Madrid 1:3 (vége) | Granada – Elche CF 1:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Cordoba 1:0 (vége)
Real Madrid
4:1 (2:1)
Real Sociedad
szombat 31.01.2015, 16:00 • Estadio Santiago Bernabéu • Primera División

Gyors gólváltással indult a meccs. Ezután gyorsan kezébe vette az irányítást a királyi gárda. 2-1-el fordultak a csapatok. Majd a második félidőben ott folytatták Marceloék, ahol az elsőben abbahagyták. Sorra alakították ki a helyzeteket. Végül Benzema két góljával alakult ki a 4-1-es végeredmény. Ez az eredmény a baszkokra nézve hízelgő, hiszen csak Gareth Bale lőhetett volna öt gólt. Végül be kellett érni egy gólpasszal a walesinek. (17:53:24)

90+2

90+1
    Kettő perc a hosszabítás.

90
    Bergara próbálkozik, de semmi veszélyt nem tartogatott a lövés.

89
    Bale-nek nem akar összejönni a gól. Most egy fejese száll mellé.

88
    Yuri és Khedira akaszkodik össze. Mindkettő megkapja a maga sárga lapját.

86
    Nagy helyzet. Carvajal játszaná a labdát J. Hernandezhez, de Rulli lefüleli az átadást.

85
    Iscoval szemben követnek el szabálytalanságot. A kezdőkörből jöhet szabadrúgással a Real Madrd.

84
    de la Bella marad le egy beadásról a hosszú oldalon.

83
    Carvajal marad lent. De úgy látszódik, hogy nem nagy a baj. Tudja folytatni a játékot.

82
    Bale egyedül léphet ki, rávezeti a labdát Rullira, de eltenni nem tudja mellette a labdát. Szöglet következhet.

81
    Kettős csere a hazaiaknál. Benzemát J. Hernandez, míg Kroost Khedira váltja.

79
    Bale lövi ki Iscot a tizenhatos vonalánál.

77
    Szűk negyed óra van hátra. Már csak az a kérdés, hogy mennyinél áll meg a Real Madrid.
    Karim BENZEMA - 4:1

76
    Real Madrid gólt szerzett!
    Itt a negyedik. Ismét Isco passzol vissza KARIM BENZEMÁNAK, aki a tizenhatos vonaláról kipókhálozza a hosszú felső sarkot.

75
    Isco Benzema összátékot követően a francia lö, de belelépnek. Szöglet következhet.