FC Schalke 04 – Hannover 96 1:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – SC Paderborn 07 5:0 (vége) | SC Freiburg – Eintracht Frankfurt 4:1 (vége)
VfB Stuttgart – Borussia M'gladbach 0:1 (vége) | Hamburger SV – 1. FC Köln 0:2 (vége) | Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 0:0 (vége)
Hamburger SV
0:2 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
szombat 31.01.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Bundesliga

Nagyon gyenge első félidő után, a Köln kezdte jobban a másodikat, komoly fölényt harcolt ki, több lehetőségük is akadt, de Marcel Risse két megindulása hozta a két gólt, amivel a Köln magabiztosan nyerte meg a mérkőzést, a halvány Hamburgnak esélye sem volt a gólszerzésre szinte az egész mérkőzés során. (17:24:32)

90+3

90+2
    Sok minden már nem várható ezen a mérkőzésen, a Hamburg ismét elszomorította egy hazai vereséggel a szurkolóit.

90+1
    Van der Vaart emel a kapu elé egy szabadrúgást jobbról, kifejelik a védők.

90
    2 perc a ráadás.

89
    Ujah tálal jobbról Gerhardt elé, aki estében, 10 méterről nem találja el a kaput.

88
    A Köln szabadrúgás veszélytelen, ahogy az utána következő szöglet is.

87
    Ujah-t állítják meg szabálytalanul a hazai védők a kaputól 25 méterre.

87
    Olicot állítják meg lesen.

85
    Jansen labdája hosszú kevéssel Lasoggának.

84
    Okosan megtartja most a Köln a labdát, nem rohannak fejetlenül előre.

83
    Stieber és Jansen akciója a bal szélen, közbelépnek a védők, szabadrúgással jöhet a Köln.

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Djouorou (Hamburger SV).

81
    Nagy gondban már a Hamburg, ez a két gól már nagy előny a hátralévő 10 percre.

80
    Van der Vaart szögletét Horn öklözi ki a kapu elől.

79
    A kétgólos Risse helyén Gerhardt.
    Marcel RISSE - 0:2

78
    A Köln gólt szerzett!
    MARCEL RISSE iramodik meg a jobb oldalon, ismét kapura húz, és az ötös sarkáról okosan helyez a hosszú sarokba! 0:2