Real Madrid – Real Sociedad 4:1 (vége) | SD Eibar – Atlético Madrid 1:3 (vége) | Granada – Elche CF 1:0 (vége)
Real Club Celta de Vigo – Cordoba 1:0 (vége)
SD Eibar
1:3 (0:3)
Atlético Madrid
szombat 31.01.2015, 18:00 • Ipurua, Eibar • Primera División

A mérkőzés már az első félidőben eldőlt, nagyrészt a hazai védelem hibáinak köszönhetően. A második félidőben kevés érdemleges dolog történt, a legvégén még szépíteni tudott az Eibar, kis szépségtapasz egy csúnya vereségen. (19:52:03)

90+3

90+3
    Mandzukic kap még egy hosszú labdát a jobb szélen, Irureta gyűjti be.

90+2
    Lekic szabálytalansága az Atlético térfelén, szabadrúgás ez is.

90+1
    2 perc a ráadás.

90
    A szépítés azért összejött az Eibarnak.
    Federico PIOVACCARI - 1:3

89
    Az Eibar gólt szerzett!
    Berjón jó cselek után ível középre, ahol FEDERICO PIOVACCARI két védőt megelőzve fejel közelről a hálóba! 1:3