Real Madrid – SD Eibar 3:0 (vége) | Málaga CF – Atlético Madrid 2:2 (vége) | Sevilla – Barcelona 2:2 (vége)
UD Almería – Granada 3:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Rayo Vallecano 6:1 (vége)
Sevilla FC
2:2 (1:2)
FC Barcelona
szombat 11.04.2015, 20:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Az első félidőben kettővel elhúzott a Barca, ekkor már szinte mindenki hozzáirta eddigi pontjaikhoz az újabb három pontot, de még sem lett igaza a többségnek, hiszen a Sevilla innen is felállt, és végül 2:2-re hozta a mérkőzést, ezzel egy pontot otthon tartott, és továbbra is veretlen otthon. A Barca előnye négy pontról kettőre csökkent a Real Madriddal szemben. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (21:50:32)

90+3

90+3
    Pedro kapott szabadrúgást, az utolsó lehetőség a Barca nevéhez fűződik.

90+2
    Suarez tört be a tizenhatoson belülre, de nem sikerült lövéssel befejeznie az akciót.

90+1
    Rakitic távoli lövése elkerülte a kaput két méterrel.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    A beadásra érkezett Rico, majd lehúzta a labdát a levegőből.

90
    Alba harcolt ki sarokrúgást.

88
    Presszionál a Barcelona, de jól zár most a védelem.

87
    A hajrában járunk, két gólos előnyt adott le a Barcelona, ennek Madriban nagyon örülhetnek feltehetőleg.

86
    Iniesta helyére Pedro érkezett.

85
    Pazar meccset mutat be a két csapat, igazi csemege, ahogyan az várható volt.
    GAMEIRO - 2:2

84
    A Sevilla gólt szerzett!

Labdavesztés után Reyes tört be a tizenhatoson belülre, majd centerezett az üresen érkező KEVIN GAMEIRO számára, aki higgadtan a kapuba lőtt. 2:2!

83
    Suarez lesen tartózkodott.

82
    Mbia belépője durvára sikerült, sárga lap.

80
    Tiz perc a mérkőzésből.

79
    A középre tett labda jól jött be, de a játékos luftot rúgott, beszorult a Barca mögött.

78
    Tremoulinas beadását újabb szöglet követi.

78
    Reyes lövésébe még beleért egy védő, szöglet jöhet.

77
    Reyes kapott sárga lapot durvaság miatt.

75
    Gameiro helyére Bacca érkezett.

75
    Xavi szöglete nem okozott veszélyt Bravo kapujára.

74
    Messi lövése a sorfalról szögletre pattant.

74
    Neymar helyére Xavi érkezett.

73
    Mbia követett el veszélyes játékot.

71
    9:12 a lövések száma, nincs túl nagy különbség tehát etekintetben.

70
    Iborra helyére Mbia érkezett.

70
    Vitolo helyére Reyes érkezett.

70
    Suarez fejese az oldalhálóban kötött ki, veszélyes volt, de nincs szerencséje ezen a meccsen ma.

69
    Vitolo támadó szabálytalanságot követett el.

66
    A félidő derekánál járunk, őrzi egy gólos előnyét a Barcelona, próbálkozik becsülettel a hazai csapat.

64
    Coke lágy labdája mély lett, kirúgás következhet.

63
    Banega bombája elakadt a sorfalban.

63
    Sok a játékmegszakitás az utóbbi percekben sajnos.

62
    Pique kapott sárga lapot durvaság miatt.

61
    Busquets kapott sárga lapot ezúttal.

60
    Fél óra a meccsből, az állás változatlan.

59
    29:71 a labdabirtoklás aránya.

57
    Banega késett egy ütemet, sárga lap a jutalma.

56
    Mathieu érkezett a beadásra, pazar, ollózó mozdulattal lőtt kapura, de sikerült háritani a próbálkozást.

54
    Bacca játszotta magát tisztára, majd tizennyolcról tüzelt, nagy erejű bombája fölé szállt.

52
    Pareja követett el szabálytalanságot, megúszta lap nélkül.

51
    Az első játékrészhez hasonlóan a másodikat is a Barca kezdte jobban.

50
    Suarez érkezett a második hullámban, a félig üres kapura tüzelt, viszont nem tudta leszoritani. Fölé durrantott.

48
    Rakitic átadása nem jó, lefülelték.

48
    Őrzi a labdát a Barcelona ezekben a percekben.

46
    Iborra megmozdulása sárga lapot ért.

46

Nem unatkozhattunk az első félidőben, remek a játék irama. Nagyon bekezdett a Barca, elhúztak kettővel, de tudott szépiteni egy remek átlövéssel a Sevilla. Ezt követően ők veszélyeztettek, de a Barca egy gólos előnyét őrizni tudta a félidő végéig. Reménykedjünk hasonló folytatásban!

45

45
    A középre tett labda Rico számára csemege.

45
    Messi tekerését bravúrral tolta szögletre Rico.

44
    Neymar kapott szabadrúgást szinte ugyanonnan, ahonnan a második gólt lőtte.

42
    Megfogta a bekapott gól a Barcát, kitud most támadni a Sevilla, és most rendre ők veszélyeztetnek.

41
    Krychowiak fejelhetett, lövése azonban elakadt a védőben.

40
    Öt perc a félidőből, visszajött a meccsbe a Sevilla.
    BANEGA - 1:2

38

EVER BANEGA huszonhét méteres bombája a jobb alsóba kötött ki, parádés löket volt. Bravo beleért, de a kapufáról befelé pattant a labda. 1:2.

36
    Neymar átadása nem jutott el Suarezhez, ezt most elpuskázta a brazil.

35
    Tiz perc a félidőből, nyugodt katalán játék, két gólos előny. A Sevilla egyenlőre árnyéka önmagának, nem tud mit csinálni a hazai csapat a bombaformában lévő katalánok ellen.

34
    Iborra tekerte kapura a labdát, egy hajszálnyival azonban fölé lőtt, kirúgás.

34
    Suarez szabálytalankodott ezúttal a középpályán.

33
    Suarez kapott pontos passzt, majd öt méterről mellé lőtt, majdnem ott volt a harmadik!

33
    A félidő hajrájához közeledve minden a katalánok szája ize szerint alakul.
    NEYMAR - 0:2

31
    A Barca gólt szerzett!

NEYMAR JUNIOR szabadrúgása a jobb felsőbe kötött ki, a kapus csak szemmel követte a labdát, 0:2 a katalánoknak. A forduló gólja lehet ez.

30
    Tizennyolc méterről jöhet a szabadrúgás, komoly lehetőség ez most.

29
    Krychowiak találta el Suarez lábát, sárga lap.

29
    22:78 a labdabirtoklás aránya, 1:5 a lövések száma, nyomasztó fölény.

28
    Suarez keresztlabdáját lefülelték a védők.

26
    Nem tudták most sem kijátszani a hazaiak a Barca védelmét, csupán egy bedobást tudtak kiharcolni.

24
    Messit szerelték szabályos körülmények között.

23
    A félidő derekánál járunk, megérdemelt Barca vezetés.

21
    Tremoulinas lesen tartózkodott.

21
    Alba bal oldali beadására nem érkezett senki, az akciónak vége.

20
    Az átadás nem volt jó, Messi nem ment érte, mivel lesen volt.

19
    Az első perctől kezdve kapuja elé nyomja a Sevillát a Barcelona.

17
    Neymar keresztlabdája elakadt a társban.

16
    Támadó szabálytalanságot látott a spori, a Barcáé a játékszer.

15
    Mathieu szabálytalankodott ellenfelével szemben.
    MESSI - 0:1

14

Góllá érett a katalán fölény. LIONEL MESSI a jobb alsóba tekerte a labdát, a kapusnak esély sem volt. 0:1 a mérkőzés új állása.
    Gólszerző MESSI.

13
    31 tétmeccs óta veretlen hazai környezetben a Sevilla.

12
    Iniesta huszonöt méteres lövése középre tartott, Rico könnyedén védett.

10
    Messi lövése elakadt a blokkban.

9
    Neymar átlövését Rico védeni tudta, nem volt kellően erős a lövés.

8
    A középre tett labdát kifejelték, Barca bedobás jöhet.

7
    Busquets is kapott egyet a lábára, újabb szabad.

6
    Neymar kapott szabadrúgást a középpályán.

5
    A Barca magához ragadja a kezdeményezés jogát az elején.

4
    A bal oldali beadást könnyedén kifejelték a Sevilla védői.

2
    Iborra szabálytalankodott ellenfelével szemben.

1

A Primera Division 31. fordulójában az egyik legizgalmasabbnak igérkező meccsen a Sevilla fogadja a Barcát.

A hazaiak az ötödik helyen tartózkodnak, tizenhárom pontra vannak a katalánoktól. Otthon egyedüliként veretlenek még, tizenöt meccsből tizenegy győzelem, négy döntetlen a mérleg. Otthon a gólarányuk 30:7, tehát nem hozott el még három pontot egy csapat sem az idei szezonban tőlük.

A Barcelona vezeti a tabellát, négy pont az előny a Real Madriddal szemben. Idegenben tizenegy győzelem, két x, és két vereség a mérleg. 33:8 az idegenbeli gólarányuk. Legutóbbi kilenc tétmeccsüket egyaránt megnyerték, remek formában a csapat. Igazi futball csemege lesz ez a mérkőzés.

A két csapat őszi meccsén a Barca nyert magabiztosan, 5:1-re. Reméljük ezúttal is sok gólt lőnek a csapatok, és izgalmakban sem lesz hiány. Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.

Gólok: 38. Banega, 84. Gameiro – 14. Messi, 31. Neymar

Lapok:   29. Krychowiak (SEV), 46. Iborra (SEV), 57. Banega (SEV), 77. Reyes (SEV), 82. Mbia (SEV) – 61. Busquets (BAR), 62. Pique (BAR)

Sevilla FC: Rico – Tremoulinas, Carrico, Pareja, Coke (C) – Krychowiak, Banega – Vitolo ( 70' Reyes ) , Iborra ( 70' Mbia ) , Vidal – Bacca ( 75' Gameiro )
    Cserék: Soria – Figueiras, Gameiro, Mbia, Navarro, Reyes, Soria, D. Suarez

Edző: U. Emery

FC Barcelona: Bravo – Alves, Pique, Mathieu, Alba – Rakitic, Busquets, Iniesta (C) ( 86' Pedro ) – Messi, Suarez, Neymar ( 73' Xavi )
    Cserék: ter Stegen – Rafinha, Bartra, Adriano, Mascherano, Pedro, Xavi