BFC Siófok – Szolnok 0:4 (vége) | Szeged 2011 – Kaposvári Rákóczi FC 1:1 (vége) | Soroksár – Ajka 2:1 (vége)
Cegléd – Balmazújváros 0:4 (vége) | Sopron – Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 (vége) | ZTE – 1:3 (vége)
Békéscsaba – Szigetszentmiklós 1:0 (vége)
BFC Siófok
0:4 (0:1)
Szolnoki MÁV FC
szombat 09.05.2015, 17:30 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Üdvözlöm a kedves Olvasókat!

Mai napon a pénteki Csákvár – Gyirmót (3:4) után folytatódik a az NBII 27. fordulója, amiből én a Siófok – Szolnok meccset fogom Önöknek közvetíteni.

A hazai csapat a tabella 12. helyét foglalja el 27 ponttal és menekül a kiesés elől, míg a vendég szolnokiak az ötödik helyen tanyáznak 40 ponttal -talán már célnélkül szerepelve, hiszen már egy esetleges harmadik hely megszerzése is hatalmas csoda lenne, ha a Győr kiesése miatt így töltenék fel az NBI-et.

Az őszi találkozójuk nagyon eseménydúsra sikeredett, hiszen a jelenlegi vendégek tudták megnyerni a meccset a 93. percben – egyébként 3:2 lett a vége.

Tartsanak és szurkoljanak velünk!

1

1
    A kezdőrúgást a 33. születésnapját ünneplő Siófok Ultra, Osváth Attila végezte el.

2
    Természetesen a szabályos kezdőrúgást már nem ő kezdte, hanem a Szolnok.

3
    A siófoki védelem járatja hátul a labdát.

4
    Peszmeg tekeri a jobboldalról középre a labdát, ami átkerül a túloldalra Papp elé, kapura is lövi 10 méterről, de az utolsó pillanatban menteni tudott Papucsek!

5
    Mogyorósi ível előre egy labdát Papp felé, de Antal kifejeli előle, bedobással jöhet a hazai csapat.

5
    Gárdos harcol ki szögletet Papucsekkel szemben.

6
    Ivancsics íveli középre a labdát, de Andorkáról visszapattant elé, ismételhet... újabb szöglet következik miután az egyik védő kicsúsztatta a játékszert.

7
    Ivancsics a harmadik szögletét rúghatja a hazaiaknak, hiszen Vári kifejeli a labdát.

8
    Ivancsics jól adja be a labdát, érkezik Csató és kapura fejel.... Pokorni fogja a közeli fejest!

9
    Csirszki húz el a baloldalon majd középre teszi a labdát, de Mogyorósi azonnal felszabadít.

10
    Nagy János fut rá Csirszkire a jobb szélen, de a vendég játékos szögletre ment. Kapuja elé szorul a Szolnok.

11
    Ivancsics szögletéből kontrázhat a Szolnok....

12
    ... Csirszki hozza el a baloldalon a labdát ismét, be is adja, amire érkezik Vári, de öt méterről kapu mellé lövi a labdát!

12
    Mile készül óriási bedobásra, amire érkezik is Nagy, de a közeli fejesét fogja Tajti! Nagyobbnál nagyobb helyzetek és remek hangulat van a Révész Géza utcai stadionban!

13
    Peszmeg lő kapura 17 méterről, de Pokorni magabiztosan fogja a labdát!

14
    Kisebb fejpárbaj alakul ki a középpályán.

15
    Papp ugratja ki Andorkát, aki öt méterről nem lő kapura, hanem maga mögé teszi, de ott csak ellenfelet talál!

16
    Ivancsics húzza a lábát elég feltűnően, lehet összeszedett kisebb sérülést.

17
    Szögletet harcol ki Papp M., jöhet Ivancsics.

18
    Ivancsics ismételhet miután Vári felszabadított.

19
    Az újabb szögletet már Pokorni húzza le a levegőből.

20
    Antal tekeri be középre a labdát, pontosabban tekerné, de Polényi blokkolja a kísérletét.

21
    B. Tóth kap egy középre hajított labdát, de két méterről belelövi Tajtiba! Óriási lehetőség maradt ki!

23
    A Szolnok gólt szerzett!
    Mile hozta el gyönyörűen a jobboldalon a labdát, amit be is adott és a középen üresen álló Vári be is vágott a kapuba pár méterről! Vezet a Szolnok!

24
    Rengeteg a pontatlan labda mindkét oldalon, kissé kapkodnak a csapatok.

25
    A hazaiak járatják a labdát.

26
    Lengyel vállalkozik 25 méterről, de többen is belevetődtek a labdájába, így nem lett veszélyes a lövés.

27
    Nagyot rántotta le Mile, szabadrúgást a kaputól 30 méterre a Siófok.

28
    Gárdos szökne meg a jobb szélen, de Vári feldönti őt, szabadrúgást kap ismét a Siófok.

29
    Ivancsics adja be a labdát, de nem érkezik rá senki és így kirúgás fog következni.

30
    Nagy J. egy szemet kápráztató csellel hozza el Csirszki mellett a labdát, ezt tanítani kéne.

31
    Lengyel szöktetné Várit, de Csató haza fejeli előle a labdát Tajtihoz.

34
    Különösebb esemény nélkül telnek a percek.

35
    Csirszki vinné el Nagy mellett, de a védő szereli őt.

36
    Papp adja be a baloldalról a labdát, amit Andorka talál meg, de 8 méterről centikkel a kapu fölé fejel! Ez sem sokon múlott.

37
    Peszmeg próbálkozik 24 méterről, de ez jócskán elcsorog a kapu mellett.

38
    Horváthot rúgja fel a középpályán Lengyel, hazai szabadrúgás fog következni.

39
    Csirszki felé száll egy ívelés, de Mogyorósi tökéletes helyezkedésének köszönhetően elfejeli a labdát.

40
    Gárdos próbálkozott egy megkerülős csellel, de Csirszki bedobásra pöckölte a labdát.

41
    Papp M. helyére Illés érkezett a pályára.

42
    Peszmeget vágja fel kegyetlenül Fritz, a lap elmarad, de a szabadrúgás jár.

43
    Ivancsics szúrja kapura a labdát 23 méterről... a kapufáról csapódik kapu fölé a labda!

44
    Polényi vinné el B. Tóth mellett a labdát, de sikerült szerelnie őt a Szolnok játékosának.

45
    Gárdos ugrana ki a védők közül, de már lesen tartózkodott.

45+1

Az első félidőben rengeteg ordító helyzet maradt ki egy kivételével, amit a Szolnok csapata szerzett. A második félidőben mindenképpen hasonló játékra lehet számítani, nincs lefutva még ez a meccs szóval maradjanak velünk!

46

47
    Antal helyére Zsdrál érkezik a második félidőre.

48
    Gárdos harcol ki szögletet a Siófok számára.

49
    Ivancsics szögletét Mogyorósi fejelte el centikkel a kapufa mellett!

50
    VÁRI megszerzi a második gólját is miután kihasznált egy hatalmas védelmi hibát, és a kapuba vágta a labdát az ötössarkáról! 2:0-ra vezetnek a szolnokiak!

51
    A középpályán adogatnak a hazaiak.

52
    Mogyorósi lövi élesen kapu elé a labdát, de ezt Pokorni könnyedén felszedi.

53
    Nagy futná le Csatót, de a védő Mogyorósi segítségével leszerelte a szolnokit.

54
    Fritz ugrott volna ki, de mikor megkapta a labdát lesen volt és ezt Botló Béla játékvezető is észrevette.

55
    Nagy talpalja le keményen az egyik Szolnok játékost, de a lap elmarad.

57
    Nagy mezőnymunka alakult ki az elmúlt pár percben.

58
    Polényi lőtt kapura nagyon messziről... nem is volt ez rossz lövés, Pokorninak meggyűlt vele a baja!

59
    Csató íveli fel Gárdos felé a labdát, de a kis termetű Fritz kifejeli előle a labdát.

60
    Peszmeg lökte fel a kontrázó Várit, kifelé jár a szabadrúgás.

61
    Polényi marad lenn egy ütközés után, ápolásra fog szorulni a védő.

63
    Polényi tudja folytatni a játékot.

64
    Nagy kap egy csomagot a lábára Váritól, kifelé jár a szabadrúgás.

65
    Kenderes hozza el a labdát több védő között, de a sokadik védő már elveszi tőle a labdát.

66
    Nagy István rúgott oda Horváthnak, kifelé jár a szabadrúgás.

67
    Nagy János harcol ki szögletet a hazai gárdának.

68
    Ivancsics szögletét kifejelik a védők, de a túloldalon Illés összeszedi és továbbít Polényinek, aki ismételten távolról lő... erős lövés volt, de pont középre érkezett, így ez nem okozhatott gondot Pokorninak.

69
    Zsdrál adná be a labdát a jobboldalról, de Csató blokkolja a beadását.

70
    Mogyorósi és Csató folyamatosan fellép a támadásokkal, szinte az egész Siófok támad.

71
    Andorka dönti le a lábáról B. Tóth Balázst, meg is kapja a vendég játékos a pontrúgást.

72
    A hazaiak kissé mintha már feladták volna a mérkőzést.

73
    Illés harcol ki szögletet a hazaiaknak.

74
    Ivancsics és Nagy szögletkombinációját Pokorni szedi le a levegőből.

75
    Illés vinné el a labdát B. Tóth mellett, de a vendég játékos kézzel sodorta el a labdát, szöglettel felérő szabadrúgás következik.

76
    Illés akasztotta utolsó emberként Várit, amiért sárga lapot is kap.

77
    MILE lő 27 méterről egy óriási bombagólt! Hatalmas lövés volt! Ezzel már 3:0-ra vezet a vendég csapat.

78
    Kettős cserét hajt végre a Siófok. Andorka és Ivancsics ment le, míg Kozma és Hanzl jött be.

79
    Csató kap sárga lapot miután felrúgta Várit a jobboldalon.

80
    A beadást követően VÁRI pöcköli a labdát a hálóba! A Szolnok parádézik! Már 4:0 az állás!

81
    Hanzl ugratná ki Gárdost, de már lesen helyezkedett a szélső.

82
    Hátul járatják kissé tanácstalanul a labdát a hazaiak.

83
    Lengyel marad lenn a földön, ezért az ő ápolása miatt folyik a játék.

85
    Nagy harcol ki a vendégeknek szögletet.

86
    A beadást könnyedén kifejelik a védők, de egyből vissza is teszi a labdát Lengyel... Nagy viszont már lesen volt.

87
    Csató löki fel Várit, szabadrúgást kap 23 méterről a Szolnok.

88
    Nagy István tekeri el centikkel a kapufa mellett a labdát!

89
    Hanzl harcol ki ügyesen szögletet, de ugyanolyan gyengén is végzi el, támadhatnak a vendégek.

90
    Peszmeg akasztja Zsdrált, sárga lapot kap érte.

90+1
    Hanzl dönti le a lábáról B. Tóth Balázst, kifelé jár a szabadrúgás.

90+2

A mérkőzést nagy fölénnyel nyerte meg megérdemelten a Szolnok.

Az első félidőben partiban voltak még a csapatok, de a másodikban elemeire hullott a Siófok.

Köszönöm a figyelmet, tartsanak továbbra is velünk! (19:16:13)