Rákosmente KSK – Bölcskei SE 2:2 (vége) | Nagyatádi FC – Csepel FC 0:0 (vége) | Tiszaújváros – DVSC-DEAC 2:1 (vége)
Rákosmente KSK
2:2 (1:1)
Bölcskei SE
szombat 17.08.2013, 17:30 • Rákosmente, Sport téri NB3-as sporttelep • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Szombaton végre elkezdődnek a küzdelmek a magyar másod ill. harmadosztályban is! Az NBIII Közép csoportjának 1. fordulójában az egyik mérkőzés a Rákosmente-Bölcske összecsapás lesz. A fővárosiak ugyan az osztályozón alul maradtak a Veresegyházzal szemben, ám mivel nem tudott minden csapat indulni a harmadosztályban, végül a feltöltési szabályoknak köszönhetően az RKSK idén is az NBIII-ban szerepel, míg a vendégek a létszámszűkítés miatt ki is estek a harmadik vonalból, ám szintén a feltöltési szabályoknak köszönhetően a Dráva csoport 6. helyén végzett Bölcskei SE is a harmadosztályban folytatja a szereplését.

Rákosmente KSK: Komora – Csiszár, Mohácsik, Szabó, Halgas – Dara, Kovács, Molnár I., Zelenyánszki – Gál, Molnár D.

Bölcskei SE: Varga – Szili, Fröhlich, Tóth, Miskovicz – Rompos, Höss, Tamási, Blatt – Laták, Féhr

1

1
    A fehér-pirosban játszó vendégek kezdték a mérkőzést.

2
    Az első támadást a kékben játszó hazaiak vezették bal szélről, ám Szabó beadása nem talált embert.

2
    Bölcskei kontra! Tóth iramodott meg, a kapusba lőtte a labdát, szöglet!

3
    A szöglet nem okozott különösebb veszélyt.

3
    Rögzített helyzet után a beadást Kocsis fejelte fölé, nem sokkal ment a labda a felsőléc fölé!

4
    Nagyobb számú bölcskei szurkolótábor is érkezett, a vendég ultrák kiváló hangulatot teremtenek.

6
    Kocsis ment el a jobb szélen, nem sikerült megjátszania a labdát, a beadásból pedig nem alakult ki helyzet.

8
    TÓTH János már másodjára volt szabálytalan, a bíró megelégelte ezt.

11
    Zelenyánszki bedobását csúsztatták szögletre, hazai szöglet!

11
    Csiszár fejelt fölé.

13
    Bölcske gólt szerzett!
    GÓÓL! Egy rosszul kifejelt beadást középről, jó 18 méterről FRÖHLICH Rajmund lőtt a jobb alsóba, 0-1!

14
    Hosszú kiugratás után Kocsis ment egy az egybe, ám a vendég kapus, Varga jól jött ki!

17
    Egy hosszú indítás után Rompos a 16-oson belül cselezett, ha passzol, akkor gólhelyzet lehetett volna, így végül könnyen tisztázott a hazai védelem.

18
    MISKOVICZ Roger kapott sárgát veszélyes játékért!

18
    A szabadrúgást Szabó simán fölé lőtte.

20
    Kocsis jó fejesét Zelenyánszki lőtte jól kapura, Varga védett.

21
    Hazai szöglet következhet.

21
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Fröhlich (Bölcskei SE).

22
    A Rákosmente gólt szerzett!
    GÓÓÓL! A szöglet utáni kavarodásnál többen is lőttek, végül ZELENYÁNSZKI tudta kapura lőni, és lövése be is ment, 1-1!

24
    Tóth beadását húzta le Komora.

26
    Zelenyánszki beadása után kavarodás alakult ki a 16-oson belül, a hazaiak 11-est reklamáltak, a játékvezető sípja azonban néma maradt.

28
    Blatt lőtt távolról kapura, nem sokkal tévesztett célt!

31
    Egy rosszabb felszabadítás után hazai szöglet következhet!

32
    HALGAS Tibor kapott sárga lapot egy csúnya becsúszásért, amivel egy kontrát akadályozott meg.

33
    Zelenyánszki éles szögből lőtt kapura a 16-oson belülről, balról, Varga fogta.

35
    Tóth János lövése egyértelműen a hazai védő kezéről pattant le, ám a büntető elmaradt.

37
    MOLNÁR Dániel csúnyán felrúgta Tóthot, jogos a sárga, pedig Tóth már kivezette a labdát, fölösleges volt a szabálytalanság.

40
    Szabó futott el a balszélen, egész a 16-oson belülig eljutott, ám Varga jól jött ki, így is nagy helyzet volt.

40
    Az ellentámadásból a vendégek is helyzetbe kerülhettek volna, de helyén volt a hazai védelem.

41
    Kocsis ment el a jobb oldalon, ám senki nem követte az akciót, így nem volt kinek beadnia, és a védelem szerelte.

42
    Újabb hosszú ívelést fog Varga, többnyire ezzel próbálkoznak a hazaiak.

44
    Szép támadás után Kocsis nagyon magasan akart a labdába rúgni, ez így szabálytalan volt.

Hosszabbítás nélkül véget ért az első félidő! Jó, mozgalmas mérkőzést láthatnak a nézők, labdabirtoklásban a hazaiak vannak fölényben, ám a nagy helyzeteket tekintve a vendégek, sok a szabálytalanság, a döntetlen egyelőre reálisnak tűnik.

46

46
    Máris jó helyről jöhet a Bölcske íveléssel.

46
    Szöglet következik, Rompos fejesét ütötte ki Komora.

47
    A szöglet már nem jelentett veszélyt a hazai kapura.

49
    MOLNÁR István buktatta a hazaiak játékosát, kb. 25 méterről, jobbról ívelhet a Bölcske.

49
    Az ívelés Komora kezében landolt.

51
    Kocsis lőtt fölé.

52
    Rövid időre megállt a játék ápolás miatt, a bedobás után a hazaiak sportszerűen visszaadták a labdát.

53
    Szabó ígéretes helyzetben nagyon gyengén lőtt kapura, igaz, a védők nem sok helyet hagytak neki.

54
    Kocsis elől kellett tisztáznia a vendég védelemnek, szöglet.

55
    A kipattanót Molnár D. nagyon távolról kapura ívelte, Varga figyelt, így nem jelentett veszélyt az ívelés.

56
    Rompos a második félidőben már nem először volt lesen.

57
    Veszélyes helyzetek a Bölcske kapuja előtt, de egyik lövés sem sikerült jól.

58
    SZABÓ Péter cselezte be magát a 16-oson belülre, majd feldobta magát, a sárga műesésért járt.

60
    Mohácsik egy beadás után hatalmas helyzetben az 5-ösről fölé lőtt, előtte pattant a labda.

61
    Csere a Bölcskei SE-nél/nál: lemegy Höss, bejön Forray.

62
    Vendég szöglet következik.

62
    Ez a szöglet most nem okozott veszélyt.

63
    A frissen beállt Forray lőtt kapura 22-23 méterről, Komora fogta.

64
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Féhr. (Bölcskei SE).

66
    Egy újabb veszélytelen vendég szögletet láthattunk.

66
    Zelenyánszki lőtt nem sokkal mellé!

68
    Csere a Bölcskei SE-nél/nál: lemegy Fröhlich, bejön Besenczi István.

70
    Egy szabadrúgást Szabó ívelt fel, egészen Varga kezéig.

71
    Egy bedobás után jó fejest védett Varga, nyom az RKSK.

72
    Minden részre hajlás nélkül megállapíthatjuk, hogy a vendég ultrák csinálják a jobb hangulatot, ám a hazai keménymag is hallatja a hangját!

72
    Jó helyről jöhetett az RKSK szabadrúgással, Szabó ívelése azonban most sem okozott veszélyt.

74
    Forray is besárgult, nagyon sok a sárga a mérkőzésen!

75
    Szabó lőtt balról, Varga most nagyot védett!

77
    Rompos maradt lenn, miután a levegőben ütközött egy hazai védővel, ápolásra szorul, áll a játék!

78
    Sajnos komolynak tűnik a sérülés.

78
    Csere a Rákosmente KSK-nél/nál: lemegy Molnár I., bejön Mohácsi.

79
    A csere után folytatódik a játék, egyelőre a vendégek 10-en vannak a pályán.

80
    Egy nagy bedobás után Mohácsik lőtt közelről, Varga bravúrral védett!

80
    A frissen beállt Mohácsi cselezte be magát a 16-oson belülre, nagy helyzetben az oldalhálóba lőtt.

81
    Rompos nem tudja folytatni.

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tamási (Bölcskei SE).

85
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Halgas (Rákosmente KSK).

87
    Hazai szöglet következik.

88
    GÓÓÓL! Hatalmas kavarodás alakult ki a 16-oson belül, végül KOCSIS lövése valahogy becsorgott a bal alsó sarokba, 2-1!

89
    Csere a Rákosmente KSK-nél/nál: lemegy Mohácsik, bejön Petruska.

90
    11-es!! Gál Szabolcs kezezett a 16-oson belül!

90+1
    Tóth lövi a 11-est!

90+1
    GÓÓÓL! TÓTH János értékesítette a büntetőt, 2-2!

90+2
    A csere cseréje! A végére Mohácsi helyett Kerekes állt be!

Jó, mozgalmas mérkőzést láthattunk, ugyan nagyon sok volt a lap, de sok szép megmozdulás is volt, bár csak a hosszabbításban egyenlített a vendég csapat, de igazságos döntetlen született! Köszönjük a figyelmet! (19:22:24)