Newcastle United – Chelsea F.C. 2:0 (vége) | Fulham FC – Manchester United 1:3 (vége) | Hull City – Sunderland AFC 1:0 (vége)
Manchester City – Norwich 7:0 (vége) | West Bromwich Albion – Crystal Palace 2:0 (vége) | West Ham United – Aston Villa FC 0:0 (vége)
Arsenal FC – Liverpool F.C. 2:0 (vége)
Hull City
1:0 (1:0)
Sunderland AFC
szombat 02.11.2013, 16:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Barclays Premier League

Az első félidőben szerzett Sagbo gól, majd a kettős kiállítás miatt várható volt a Hull City győzelme. Az egész második félidőben a vendég kapu előtt folyt a játék, a labdabirtoklás 70%-30% volt a hazaiak javára. A Sunderland csapatát a nagyobb veréstől csak a kapus, Mannone mentette meg, aki több bravúrt bemutatva megtartotta csapata egy gólos hátrányát. (17:59:25)

90+2
    Három lövést is blokkolnak a vendégvédők 10 másodperc alatt.

90+1
    A sunderlandi szabadrúgáshoz még a kapus is feljön!

90+1
    Figueroa is besárgul.

90
    Bardsley lövése kerülte el a kaput a pontrúgás után.

89
    A Hull City edzőjét kell most figyelmeztetni.