Diósgyőri VTK – Ferencvárosi Torna Club 1:4 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Fehérvár 1:0 (vége) | Puskás Akadémia FC – MTK Budapest FC 1:1 (vége)
Paksi FC – Szombathelyi Haladás 0:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
1:0 (0:0)
MOL Fehérvár FC
szombat 02.11.2013, 16:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • OTP Bank Liga

Meglepetés született Kaposváron. Az eddig hazai pályán nyeretlen Kaposvári Rákóczi egy tizenegyesből szerzett góllal otthon tartotta a 3 pontot a listavezető Videoton ellen. Az első félidőben még két egyformán elszánt csapat volt kint a játéktéren. A második félidőt jobban kezdte a Videoton, azonban nem sikerült gólt szerezniük. A 69. percben egy szép támadás végén Bőle Lukács harcolt ki egy büntetőt, amelyet Waltner Róbert értékesített. Ezután nagy nyomás alá helyezte a Videoton a kaposváriakat, akik a Fradi meccsel ellentétben le tudták hozni a mérkőzést kapott gól nélkül. (17:56:42)

90+3
    Posza Zsolt kap sárga lapot időhúzásért.

90+2
    Zámbó vágja ki a labdát.

90+1
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy BŐLE, bejön PAVLOVIC.

90+1
    Stopira állítja meg Balázst a félpályán.

90
    3 percet hosszabít a játékvezető.

89
    Földes mászik rá Nikolic hátára a felezőnél.

88
    Posza jön ki egy 40 méteres beadásra.

87
    A Videoton nagy nyomás alatt tartja a hazai védőket. A védők Gyurcsó beadását kifejelik, azonban marad a labda a vendégeknél.