Ajka – Tatabánya 3:0 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 0:1 (vége) | BFC Siófok – Nyíregyháza 1:1 (vége)
Szolnok – ZTE 0:1 (vége)
FC Ajka
3:0 (0:0)
FC Tatabánya
szombat 02.11.2013, 13:30 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Merkantil Bank Liga

Mérkőzés vége. (15:49:16)

ifj. Mihalecz István (Ajka): Az első félidőben ha akartunk se tudtunk volna összeszedettebben enerváltabban futballozni. A 2. fél Fokozatosan javult fel a játékunk és úgy gondolom nagyon szép gólokat lőttünk és köszönöm a csapatnak az utolsó nyugodt 4 percet a kispadon.

Bozsik Péter (Tatabánya): Szinte végig mi irányítottunk. Az első félidőben nagyon sok helyzetünk volt, több létszámfölényes helyzetet is kitudtunk alakítani, amelyekből nem tudtunk gólt rúgni. A végén hasonló helyzetből az Ajka tudott gólt szerezni. Nem, nem örülök nyilván de legalább több biztató jelet láttam.

A második félidő elején még a Tatabányánál volt többet a labda. Viszont pár perc után a hazaiak egyre másra vezették az akciókat amelynek meglettek az eredményei. A 2. játékrész alapján megérdemelten nyert az Ajka.

90+2
    Berger József lefújja a 2. félidőt.

90+1
    Ápolni kell Jánosát.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Weitner könyökölte le Jánosát, ezért járt a sárgalap.

88
    Az Ajka gólt szerzett!
    Gunther ívelte fel a labdát amelyet Hanzl mellel Sowunmihoz tett. Sowunmi a labdát ott hagyta Hanzlnak aki kitette Lattensteinnek. Lattenstein Hanzl elé tálalt aki megcsinálta cselt és a kivetődő Farkasdi mellett SOWUNMI THOMAShoz passzolt, Sowunmi 4 méterről az üres kapuba gurított.

87
    Kis kapott sárgát Sipos buktatásáért.

87
    Köles szabálytalankodott 30 éterre a kaputól.

86
    Weitner lőtt 25 méterről kapura, a lövést Jánosa csak másodjára tudta megfogni.

85
    Kanta végezte el az oldalvonal mellől a szabadrúgást de beadása túl mély és túl hosszú lett.