Diósgyőri VTK – Ferencvárosi Torna Club 1:4 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Fehérvár 1:0 (vége) | Puskás Akadémia FC – MTK Budapest FC 1:1 (vége)
Paksi FC – Szombathelyi Haladás 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK
1:4 (1:1)
Ferencvárosi Torna Club
szombat 02.11.2013, 14:00 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Véget ért a találkozó, amelyen az első percben már vezetést szerzett a DVTK, de ez a történtek után inkább nekik tett rosszat, hiszen az FTC nem tört meg, hamar egyenlítettek a vendégek, akik a második félidő elején pár perc alatt két ütéssel földre vitték a Diósgyőrt. A Ferencváros megérdemelten nyert, jobban játszottak és jobban használták ki helyzeteiket. Ezzel folytatódik a 32 éves sorozat, melynek során a Diósgyőr otthon nem tudja megverni a zöld-fehéreket. Véget ért viszont kilenc mérkőzés után Futácsék veretlenségi sorozata. Ezzel búcsúzom, további jó hétvégét kívánok olvasóinknak! (15:56:43)

90+1
    Jovanovic harcol ki szögletet, közben pedig az eső is eleredt, ahogy a Diósgyőr veretlenségi szériájának utolsó másodpercei leperegnek

A Fradi gólt szerzett!
    Eldőlt a meccs! A diósgyőri akció a játékvezető lábában akad el, az ellentámadásból pedig a frissen beállt Busai Attila tálal BÖDE DÁNIEL elé, aki magabiztosan értékesíti a helyzetet. 1-4

85
    Gohér szabadrúgását tisztázza Mateos fejjel, nincs gólhelyzet

84
    Ricardo Moniz is elszánta magát a cserére, Józsi György helyett Busai Attila a pályán

84
    Mateos a földön, Futács elrúgja a labdát sípszó után, de megússza a sárgát

83
    Gosztonyi harcol ki szögletet, miközben az idő egyre inkább szorítja a hazaiakat

82
    Holman lövésébe lép bele Debreceni

82
    Vági indítana, de Bacsa nagy lesen kapja, szabadrúgás kifelé

81
    Elek indult be a tizenhatoson belül, egy csel után azonban gyenge beadással örvendeztette meg Jovát

79
    Kostic szabálytalankodott meglehetősen durván, rövid előnyszabály után megáll a játék, ápolás is kell majd, Jenner a földön. Kostic második sárgája elmarad, Jenner pedig megvárja amíg beér érte a hordágy és hirtelen meggyógyul.

77
    Még mindig nem beszélhetünk még csak diósgyőri fölényről sem, sorozatos pontatlanságok, gyenge helyezkedések szakítják meg a hazai támadásokat, miközben a felívelt labdák célpontja, Futács csak vergődik Besicék szorításában

Dénes Szarka

Gólok: 1. Futács – 14. Jenner, 46. Böde, 52. Gyömbér, 86. Böde

Lapok:   30. Vadász (DVTK), 33. Futács (DVTK), 61. Kostic (DVTK), 71. Nikházi (DVTK), 75. Debreceni (DVTK) – 33. Besic (FTC), 43. Mateos (FTC)

Diósgyőri VTK: Rajic – Vági, Vadász, Debreceni, Gohér – Abdouraman (55. Gosztonyi), Nikházi, Kostic, Barczi (69. Elek) – Futács, Tisza (55. Bacsa)
    cserék: Gelei, Alves, Husic, Elek, Gosztonyi, Bacsa, Batioja
    vezetőedző: Tomiszlav Sivics

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Bönig, Gyömbér, Mateos, Gerson (90+1. Jovanovic) – Besic, Józsi (84. Busai) – Jenner (87. Cukic), Holman, Somalia – Böde
    cserék: Kunsági, Jovanovic, Ionescu, Diallo, Busai, Buzsáky, Cukic
    vezetőedző: Ricardo Moniz

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor – Erős, Ring – Szabó, Becsére

Nézőszám: 10.000