Ajka – Tatabánya 3:0 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 0:1 (vége) | BFC Siófok – Nyíregyháza 1:1 (vége)
Szolnok – ZTE 0:1 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
0:1 (0:1)
Dunaújváros PASE
szombat 02.11.2013, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

A második félidőt nagy akarással kezdte a hazai csapat, de ma sem tudott gólt szerezni és anélkül nagyon nehéz mérkőzést nyerni.
    A Dunaújváros a második félidő derekán kihagyta a helyzeteit, így a végéig izgalmas volt a találkozó.
    A vendég csapat megérdemelten szerezte meg a három pontot, a Kozármisleny egy újabb hazai találkozón nem tudott gól szerezni. (15:17:37)

90+2
    Az Újváros lassan végzi el a szabadrúgást.