Ajka – Tatabánya 3:0 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 0:1 (vége) | BFC Siófok – Nyíregyháza 1:1 (vége)
Szolnok – ZTE 0:1 (vége)
BFC Siófok
1:1 (1:0)
Nyíregyháza Spartacus FC
szombat 02.11.2013, 14:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

A második félidőre egyértelműen támadólag jött ki a Nyíregyháza. Huszák Tamás 53. percben szerzett gólja után átvették a játék irányítását. A mérkőzés utolsó 20 percében több veszélyes helyzetet is kialakított a Siófok, ám a mérkőzés végül döntetlennel zárult.
    Külön dicséret illeti a vendég szurkolókat, akik végig énekelve biztatták kedvenceiket!
    Köszönöm mindenkinek a megtisztelő figyelmet! (15:55:42)

Nyíregyháza játékosai odamennek köszönteni az őket elkísérő körülbelül 30 Ultrát!

90+2
    Oláh Gábor nem várja meg a kirúgást. Vége!

90
    2 perc hosszabbítás lesz.

87
    Csere a Nyíregyháza Spartacus SC-nél/nál: lemegy Kákonyi, bejön Szilágyi.

88
    Pál elől ment Gengeliczki.

88
    Bajzát volt lesen.

87
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Gárdos, bejön Nagy.

86
    Bajzát 15 méteres lövését üti ki Tajti!

84
    Nyom a Siófok.

82
    Balogh kirúgása után mehetett volna Bajzát ,ám Futó kifejelte előle a lasztit.

81
    Peszmeg passza volt pontatlan Pálnak. Ha célba ér Pál tisztán lőhetett volna a 14 méterről!

80
    Fülöp 25 méteres lövését blokkolják.

78
    Szabadot Futó fejelte ki, amiből kontrázhatott a Siófok. Kontra végén Futó érkezett, 20 méterről lőhetett. Lövése egy védőn megpattanva majdnem beakadt a bal fölsőbe!

Bartha Gergely Sámuel

Gólok: 32. Papp Máté – 53. Huszák Tamás

Lapok:   33. Csordás (NYS)

BFC Siófok: Tajti – Pécseli, Fehér, Papp Sz., Novák – Gárdos (Nagy D. 87'), Fülöp, Futó, Papp M. – Horváth B. (Peszmeg 55') – Dajic (Pál 55')
    Vezetőedző: Horváth Károly

Cserék: Kis T., Tímár, Peszmeg (55'), Bogáti, Nagy D. (87'), Pál (55'), Kiss Zs.

Nyíregyháza Spartacus FC: Balogh -Szokol, Csordás, Rubus, Gengeliczki – Törtei, Sándor, Kákonyi (Szilágyi 87'), Huszák -Paku (Pákolicz 46') , Bajzát
    Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Cserék: Ovsiyenko, Reznek, Katona, Polényi, Minczér, Pákolicz (46'), Szilágyi (87')

Játékvezetők: Oláh Gábor (Botló Béla) – Iványi István, Kovács II Gábor