Diósgyőri VTK – Ferencvárosi Torna Club 1:4 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Fehérvár 1:0 (vége) | Puskás Akadémia FC – MTK Budapest FC 1:1 (vége)
Paksi FC – Szombathelyi Haladás 0:1 (vége)
Puskás Akadémia FC
1:1 (0:0)
MTK Budapest FC
szombat 02.11.2013, 18:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • OTP Bank Liga

Benczés Miklós:

"Szerintem is igazságos végeredmény született, az MTK nagyon sokat tett azért, hogy egyenlítsen. De mindenek ellenére bosszús vagyok, hiszen egy buta hiba előzte meg a góljukat. Ám elégedett is lehetek, hiszen az MTK már sokkal korábban is egyenlíthetett volna. Voltak jó periódusai a mérkőzésnek, mindkét csapat megtette a magáét. Az volt a baj az utolsó percekben, hogy nem tudtuk megtartani a labdát." (20:15:15)

Garami József:

"Nagy vonalakban meg vagyok elégedve a csapatom játékával, de megint bekövetkezett az, hogy hagyományosan kihagyjuk a gól helyzeteinket. Az ellenfél gyönyörű lövéssel vezetést szerzett, majd 10 percig jobbak is voltak nálunk, de sokat tettünk az egyenlítésért, amit meg is érdemeltünk.
    Volt hat-nyolc meccsünk, amit megnyerhettünk volna, vagy ikszet érhettünk volna el... folyamatosan ilyen meccseket játszunk. Nagyon nehezen jön össze a győzelem."

Maradjanak velünk, hamarosan jövünk az edzői nyilatkozatokkal!

Ezt a meccset szinte a sírból hozta vissza a fővárosi együttes, Varga Szabolcs egyenlítő találata a 93. percben érkezett. A játék összképe alapján mindkét gárda rászolgált az egy pontra, az más kérdés, hogy ezzel nem nagyon mennek semmire, ráadásul ma a Kaposvár legyőzte a listavezetőt, így még jobban tömörödik a mezőny vége.

90+4
    Gólt rúgnak a vendégek, de már belefúj a játékvezető: vagy kezezés miatt, vagy mert kint volt a labda. Utóbbi miatt nem valószínű, ugyanis szemmel láthatóan is a vonalon belülről ívelték vissza a fehér mezesek a labdát.

90+3
    Az MTK gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Megmenti a meccset a fővárosi gárda! Egy előrevágott labdába Vaszicsku kap bele, de közben a hazaiak kapusa is elindult a játékszerért, a felpörgő labdát pedig VARGA SZABOLCS fejeli 17 méterről Hajdúch felett a kapuba! 1:1!

90+2
    Kanta József lő 25 méterről fölé.

90+2
    Teljesen beszorul a Puskás Akadémia.

90+1
    Vaszicsku ment ellentmondást nem tűrően a tizenhatoson belül.

90
    4 perc lesz a ráadás.

89
    Kálnoki Kis fut versenyt Tischlerrel, és szépen oldja meg a helyzetet.

89
    Hajdúch vágja a mezőnybe a labdát.

88
    Utolsó hazai csere jön: Gallardo le, Molnár T. be.

87
    Bese Barnabás 12 méterről szép mozdulattal kap bele a beadásba, de Hajdúchnak nem okoz gondot a próbálkozás.

86
    Védekeznek a felcsútiak.

85
    Vaszicsku és Hajdúch nem érti meg egymást egy pillanatra, végül azonban a kapus rávetődik a labdára.