Norimberk – SC Freiburg 0:3 (vége) | 1899 Hoffenheim – Bayern München 1:2 (vége) | Hamburger SV – Borussia M'gladbach 0:2 (vége)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 – Bayer Leverkusen 1:0 (vége) | Hertha BSC – FC Schalke 04 0:2 (vége)
Hamburger SV
0:2 (0:1)
Borussia M'gladbach
szombat 02.11.2013, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Bundesliga

Egyértelmű mérkőzés volt, többet támadott ugyan a Hamburg, de a legnagyobb helyzetbál sem tudtak a kapuba találni, lőttek két kapufát, de a Mönchengladbach remekül élt a lehetőségeivel, előnye birtokában a stabil védekezésre koncentrált, taktikus játékkal megérdemelten vitték el a három pontot a kikötővárosból. (17:25:48)

90+2
    Már csak hátul passzolgatnak a vendégek.

90+1
    Hrgota kap óriási labdát a leshatáron, de befelé cselez, Kruséhoz passzol. ő hátra a középpályásoknak...

90
    2 perc a hosszabbítás

90
    Ilicevic felé ível fel labdát Calhanoglu, de hosszú, kirúgással jönnek a vendégek,

89
    Vérszegény hamburgi akció a jobb szélen, szerelnek a köéppályások, a bedobás után Westermann indul meg, őt is megállítják

88
    A harmadik cseréjét is kihasználja a Borussia M'gladbach: Raffael helyén De Jong.

86
    Alig van hátra öt perc a mérkőzésből, teljesen reménytelennek tűnik már a Hamburg helyzete.

85
    Újabb csere a 'Gladbachnál: lemegy Herrmann, bejön Hrgota.

84
    Az első csere a Borussia M'gladbachnál: lemegy Arango, bejön Rupp.