Újpest FC – Szombathelyi Haladás 1:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Pécsi MFC 2:5 (vége) | Puskás Akadémia FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége)
Budapest Honvéd FC – Mezőkövesd Zsóry FC 0:2 (vége) | Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 0:2 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
2:5 (2:2)
Pécsi MFC
szombat 14.09.2013, 16:00 • Széktói Stadion, Kecskemét • OTP Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Az NB1 7. fordulójában a Kecskeméti TE csapata látja vendégül a Pécsi MFC-t

A Pécsi MFC a rossz szezonkezdés után az utóbbi pár fordulóban igencsak belejött a pontgyártásba. Lőrincz Emil együttese Pölöskey Péter leigazolását követően megszerezte a három pontot az MTK otthonában, majd hazai környezetben a Debrecent is két vállra fektette. Az elején becsúszott három vereség (Ferencváros (O), Paks (V), Videoton (V) és egy döntetlen (Győr (O) a tabella 11. helyére elég a pécsieknek.

A Kecskeméti TE hullámzó formát mutat a bajnoki rajt óta, két győzelemmel indítottak a lila-fehérek, de ezt követően két döntetlen és két vereség következett, így ez az alkalom pont ideális Bekő Balázs gárdájának, hogy javítsanak a tabellabeli 10. pozíciójukon. A Kecskemét – Pécs mérkőzést a TV sem közvetíti, így aki nem lesz ott a találkozón, annak az onlajnok.com szöveges közvetítését ajánljuk!
    Tartsanak velünk!

Kecskeméti TE: Németh – Mogyorósi, Póti, Karan, Forró – Patvaros, Vukaszovics – Leo, Szavics, Pekár – Barry.

Pécsi MFC: Gőcze – Fodor, Balogh, Romics, Mohl – Horváth – Frőhlich, Koller, Szatmári, Uzoma – Grumics.

Játékvezetők: Becséri Dániel – Ring György, Kispál Róbert.

1

1
    A tiszta fehér Pécs kezdte az összecsapást, a hazaiak lila-fehérben a pályán

1
    Németh Viktor elnézte a felé pattanó labdát, csak egy gyors reflexmozdulattal tudta megmenteni a góltól a csapatát

7
    Pekárt taglózza le a vendég védelem, remek helyről jöhet szabadrúgással a Kecskemét

8
    A Kecskemét gólt szerzett!

VLADAN SZAVICS a tizenhatos környékéről fantasztikusan csavarja be a labdát a kapu bal felső sarkába, amihez Gőcze még hozzáér, de már kiütni nem tudja! Vezet a Kecskemét!

14
    Pekár 35-ről rászúrja, Gőcze jól figyelt. Szöglet.

21
    Leo elesik a tizenhatoson belül, Becséri Dániel tizenegyest ítél!

22

EILOMAR LEO a jobb alsóba lövi a büntetőt, ezzel két gólosra duzzad a KTE előnye!

26
    Mohl távoli szabadrúgása megpattan egy hazai védőn, a szögletből pedig kihozza a Kecskemét

28
    A Pécsnek muszáj minél gyorsabban gólt szerezni, de a KTE nagyon összeszedett ma, nehéz lesz bármit is kezdenie 2-0-ás hátrányban a baranyaiaknak

30
    Mohl Dávid középre tartó próbálkozását magához öleli Németh Viktor

32
    Leült a meccs, nagyrészt a félpályán folyik a játék

33
    Koller már elhúzná a kapus mellett, de Németh Viktor visszanyúl, és elhalássza a játékszert

34
    Vukaszovics harmincról bődületes erővel lövi telibe a felsőlécet!

36
    Szatmári befordulása után próbálkozik, Németh azonban a helyén!

37
    Patvaros nagyon pontosan adja be, Barry érkezik is, a fejes centikkel megy mellé!

38
    A kecskeméti támadások túlnyomó része veszélyes, ez is az volt: Pekár ívelte be a bal szélen, senki sem tudott belekapni, így Gőcze megfogta.

40
    Mogyorósi kap remek átadást, de az átvételbe hiba csúszott

42
    A Pécs gólt szerzett! Gólszerző UZOMA.
    Grumics továbbít EKE UZOMA irányába, aki Németh érintésével a jobb alsóba lő! Szépít a PMFC!

43
    Feléledtek a vendégek, Frőhlich 12-13 méterről lő Némethbe!

44
    A Pécs gólt szerzett!

DANIJEL ROMICS nagyszerűen helyezkedik a tizenhatoson belül, Frőhlich ki is szolgálja a szerb védőt, fejesével pedig három perc alatt egyenlít a Pécs!

45

Ki számított erre 40 perc után amíg a KTE uralta a meccset? A PMFC öt minutum alatt feléledt, és két könnyű gólt szerzett. Hideg zuhanyként éri a hazai szurkolókat ez a két vendég találat, jogosan: a kecskeméti védők érthetetlen módon átaludták a félidő előtti pár percet. Mit hoz ezek után a folytatás? Megtudhatják, ha velünk tartanak.

49

MOHL DÁVID a hosszúra lövi a szabadrúgást, ami utat talál a hálóba! Kevesebb, mint 10 perc alatt fordít a Pécs! Gyönyörű gól!

63
    Pölöskey kap labdát a jól mozgó Frőhlichtől, de a kapu árnyékában az oldalhálóba lövi a csereként beállt csatár

64
    Pekár centerben, de csak beleérni tud a labdába a hazai játékos, irányítania már nem

70
    A szögletből Karan elé kerül a játékszer, aki a jobb kapufát találja telibe!

71
    Éled a Kecskemét: Pekár kínálta meg 20-ről Gőczét, a vendég kapus védte a jobb alsó sarkot

72
    Balázs rúgta rá ellenfél lábra, szöglet

73
    A hosszú oldalon Mogyorósi várja Szavics beadását, de a rutinos hátvéd kísérlete célt téveszt

77
    Ölik egymást a felek a félpályánál, veszélyes támadó szituáció nem volt vagy 6-7 perce egyik oldalon sem

78
    Balázs Zsolt védővel a nyakán ráfordulni még rátudott, de lőni már nem

79
    Rajczi kiugrik, próbálkozását blokkolja a pécsi védelem

80
    Pölöskey tör be a tizenhatoson belülre, de négy kecskeméti védő árnyékában nem tud kapura lőni

81
    Balázs remek átadást kap, az átvétel azonban pocsék, pedig óriási helyzet lehetett volna

81
    Cserél a Pécs: Frőhlich kicsit provokálja a hazai szurkolókat, majd lemegy a pályáról. Nagy János fut fel a gyepre

82

MÁRKVÁRT DÁVID a jobb felsőbe fejeli a remek szélről jövő beadást, ezzel négy gólt rúg sorozatban a Pécs, és már kettővel vezet a piros-fekete csapat.

84
    Pekár elhagyja a labdát az oldalvonalnál: sok a technikai hiba most már

85

PÖLÖSKEY PÉTER a szélen ugrik ki, rávezeti Némethre, majd a kapus feje fölött a hálóba bombázza a játékszert! 2-5!