Újpest FC – Szombathelyi Haladás 1:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Pécsi MFC 2:5 (vége) | Puskás Akadémia FC – Diósgyőri VTK 0:2 (vége)
Budapest Honvéd FC – Mezőkövesd Zsóry FC 0:2 (vége) | Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 0:2 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
2:5 (2:2)
Pécsi MFC
szombat 14.09.2013, 16:00 • Széktói Stadion, Kecskemét • OTP Bank Liga

85
    A Pécs gólt szerzett!

PÖLÖSKEY PÉTER a szélen ugrik ki, rávezeti Némethre, majd a kapus feje fölött a hálóba bombázza a játékszert! 2-5!

82

MÁRKVÁRT DÁVID a jobb felsőbe fejeli a remek szélről jövő beadást, ezzel négy gólt rúg sorozatban a Pécs, és már kettővel vezet a piros-fekete csapat.

49

MOHL DÁVID a hosszúra lövi a szabadrúgást, ami utat talál a hálóba! Kevesebb, mint 10 perc alatt fordít a Pécs! Gyönyörű gól!

44

DANIJEL ROMICS nagyszerűen helyezkedik a tizenhatoson belül, Frőhlich ki is szolgálja a szerb védőt, fejesével pedig három perc alatt egyenlít a Pécs!

42
    A Pécs gólt szerzett! Gólszerző UZOMA.
    Grumics továbbít EKE UZOMA irányába, aki Németh érintésével a jobb alsóba lő! Szépít a PMFC!

22
    A Kecskemét gólt szerzett!

EILOMAR LEO a jobb alsóba lövi a büntetőt, ezzel két gólosra duzzad a KTE előnye!

8

VLADAN SZAVICS a tizenhatos környékéről fantasztikusan csavarja be a labdát a kapu bal felső sarkába, amihez Gőcze még hozzáér, de már kiütni nem tudja! Vezet a Kecskemét!

Szeitz Gergő

Gólok: 8. Szavics, 22. Leo – 42. Uzoma, 44. Romics, 49. Mohl, 82. Márkvárt, 85. Pölöskey

Lapok:   89. Pölöskey (PMFC)

KTE-Phoenix Mecano: Németh – Mogyorósi, Póti, Karan, Forró – Patvaros (Balázs 70.), Vukaszovics – Leo (Gréczi 46.), Szavics, Pekár – Barry (Rajczi 46.)
    Pécsi MFC: Gőcze – Fodor, Balogh, Romics, Mohl – Horváth – Frőhlich (Nagy 81.), Koller (Márkvárt 67.), Szatmári, Uzoma – Grumics (Pölöskey 57.)

Játékvezetők: Becséri Dániel – Ring György, Kispál Róbert