Bayern München – FC Augsburg 3:0 (vége) | FC Schalke 04 – Werder Bremen 3:1 (vége) | Bayer Leverkusen – Hamburger SV 5:3 (vége)
1899 Hoffenheim – Hertha BSC 2:3 (vége) | Borussia M'gladbach – Norimberk 3:1 (vége)
Bayern München
3:0 (2:0)
FC Augsburg
szombat 09.11.2013, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

Köszönjük a figyelmüket! (17:26:56)

Valószínűleg az ilyen meccsek miatt erőltetik a nagy klubok az európai szuperbajnokság bevezetését, hiszen a bajor derbin az Augsburg egy percig sem tudott méltó vetélytársa lenni a Bayernnek, gyakorlatilag szépen eljátszották az áldozati bárány szerepét. A meccs szinte már a 4. percben eldőlt, s ugyan a második félidő némileg kiegyenlítettebb volt, mint az első, csupán a Bayern sikerének különbsége volt kérdéses. Guardiolának azonban el kellene gondolkodnia, hogy ezt a gyenge ellenfelet három pontrúgásból szerzett góllal tudták csak megverni, kidolgozott akcióból nem voltak eredményesek.