Bayern München – FC Augsburg 3:0 (vége) | FC Schalke 04 – Werder Bremen 3:1 (vége) | Bayer Leverkusen – Hamburger SV 5:3 (vége)
1899 Hoffenheim – Hertha BSC 2:3 (vége) | Borussia M'gladbach – Norimberk 3:1 (vége)
Borussia M'gladbach
3:1 (0:1)
1. FC Norimberk
szombat 09.11.2013, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

A második játékrész közepétől már a hazaiak diktáltak, egy gyors gól a 72. percben, majd egy szerencsétlen öngól a 76.-ban, ezzel már vezettek is, majd ezek után hiába támadtak a vendégek Herrmann gyönyörű góljával végül beállította a Mönchengladbach a 3-1-es végeredményt!
    Az első félidőben remekül játszottak a vendégek, de a végére nagyon elfáradtak, meg is lett az eredménye!
    Ezzel a Borussia maradt a 4. helyen, míg a Nürnberg a Braunschweig tegnapi csodapontjával visszacsúszott az utolsó 18. helyre!

Köszönöm szépen a figyelmüket, további kellemes estét kívánok Önöknek! (20:24:58)

90+2
    A végén még támadnak a vendégek!

90+2
    Arango helyén Daems a pályán!

90+1
    A negyedik játékvezető 2 percet hosszabbít!

90
    Még a végén is támadnak a hazaiak!

89
    A harmadik gól után már nyugodtan passzolgat a felezőnél a Borussia!

88
    Herrmann helyén Hrgota a pályán.

87
    A Mönchengladbach gólt szerzett!Remek labdát kap Herrmann Krusétól a 16-osnál, leveszi, tol rajta egyet, majd rálövi, amit Schafer már csak bevédeni tud, 3-1!