Bayern München – FC Augsburg 3:0 (vége) | FC Schalke 04 – Werder Bremen 3:1 (vége) | Bayer Leverkusen – Hamburger SV 5:3 (vége)
1899 Hoffenheim – Hertha BSC 2:3 (vége) | Borussia M'gladbach – Norimberk 3:1 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
2:3 (0:1)
Hertha BSC
szombat 09.11.2013, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

A Hertha BSC megszerezte első idegenbeli győzelmét, egy kiegyenlített mérkőzésen a Hoffenheim ellen. A hazai csapat rászolgált volna legalább az egy pontra, főleg ha azt nézzük, hogy két gólos hátrányból álltak fel a kékek, de a 84. percben érkezett Adrian Ramos, és eldöntötte a meccset a Hertha javára!
    Hoffenheim – Hertha BSC 2:3!
    Köszönöm figyelmüket! (17:24:58)

90+5

90+4
    Ramos elől mentenek a hazaiak, de a Hoffenheim helyett a Hertha támad továbbra is.

90+3
    Felívelésekkel próbálkozik a Hoffenheim, egyelőre eredménytelenül!

90+1
    Öt perc a ráadás

90+1
    A másik oldalon Volland vezeti rá Kraftra, de a kapus hősiesen véd! Micsoda izgalmak!

90
    N'Djeng elviszi a kapus mellett is, végleg eldöntheti a találkozót a csereként beállt csatár, de fölérúgja!

89
    Ramos próbál kényszerítőzni, de olvasták a játékot a kékek.

89
    Casteels gyors kirúgása az oldalvonalon kívül ért földet, bedobás a Berlinnek.

88
    Volland lóg meg a jobb szélen, de a beadásra Lustenberger ér oda a legjobban, és fel is szabadít a svájci!

87
    Hosogainak léptek oda a saját térfelén, előreívelheti Kraft!

85
    Még öt perc maradt, visszakapaszkodik-e másodjára is a Hoffenheim?

83
    A Hertha gólt szerzett!

Ennek ellenére azonban mégiscsak a Hertha BSC szerez gólt! Pekarik csavarja be a jobb szélről, ADRIAN RAMOS pedig elképesztő érzékkel ér oda a labdára, és védhetetlenül fejeli be azt a kapu jobb alsó sarkába 6-8 méterről! 2-3!

83
    15 perccel ezelőtt még nem hitték volna a hazaiak, hogy a 83. percben már a győzelemért fognak támadni!

81
    A Hoffenheim gólt szerzett!

SEJAD SALIHOVIC mesterien teker a kapu bal oldalába, ezzel kiegyenlít a Hoffenheim! Micsoda szabadrúgás! 2-2!

80
    20 méterről végezheti el Salihovic a Hoffenheim szabadrúgását! Nagy lehetőség előtt a kékek!

79
    N'Djeng váltja Sami Allaguit

76
    Most Schulz az, aki kapott egyet, de folytatódik a meccs egy kis megszakítás után.

75
    Modeste könyökölte le Lustenbergert, sárga lap!

Szeitz Gergő

Gólok: 70. Salihovic (bünt.), 81. Salihovic – 13. Ben-Hatira, 53. Ramos (bünt.), 83. Ramos

Lapok:   38. Strobl (HOF), 75. Modeste (HOF) – 17. Pekarík (HBSC), 23. Ben-Hatira (HBSC)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham (Vestergaard 28'), Süle, Polanski (Schipplock 66') – Firmino, Strobl, Salihović, Elyounoussi (Johnson 46'), Modeste – Volland.
    Hertha BSC: Kraft – Pekarík, Langkamp, van den Bergh (Niemeyer 72'), Hosogai – Ben-Hatira (Schulz 67'), Skjelbred, Ciğerci, Lustenberger, Allagui (N'Djeng 79') – Ramos.

Játékvezetők: Aytekin – Brand, Achmüller

Nézőszám: 15000