Békéscsaba – Kozármisleny 2:1 (vége) | Cegléd – Szolnok 1:2 (vége) | Tatabánya – Balmazújváros 2:1 (vége)
Sopron – Gyirmót 1:1 (vége) | – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Kisvárda 1:0 (vége)
1:1 (1:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 09.11.2013, 16:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Az első félidő alapján megérdemelten vezettek a hazaiak, de a második félidő teljesen mást hozott. A vendégek megérezték, hogy van keresnivalójuk, előbb egyenlítettek majd veszélyes kontrákat is vezettek. Végül döntetlen lett a vége, aminek a vendégek örülhetnek jobban.
    Köszönjük figyelmüket! (17:52:05)

90+3
    Sárgát kap Slobodan Jakovljevic.

90+2
    Jó volt a beadás, de kapu mellé száll a fejes.

90+2
    Remili a sorfalba lövi, szöglet.

90+1
    Pollák kap sárga lapot.

90+1
    Jobb oldalról, 20 méterről nagyon jó helyről kap szabadrúgást a hazai csapat.

90
    A Vasas nem jut helyzetig, a vendégeknek pedig jónak tűnik az eredmény.

88
    A hazaiak felívelésekig sem nagyon jutnak, a szurkolók igencsak elégedetlenkednek.

87
    A vendégek 23 méteres baloldali lövéssel fejezik be kontrájukat, de veszély nem lett belőle.

87
    Wilson harcol ki egy szabadrúgást a középpályán.

86
    A saját térfelükön is pontatlanok a hazaiak, nem is nagyon jutnak előre.

85
    Újabb vendég kontra, de Engel tud menteni a saját térfelének közepén.

83
    Khous helyett Nagy a vendégeknél.

82
    Gálnak készítette le Remili, és a középpályás 25-ről kapásból lőtt. Nem tévesztett sokat.

81
    Puskás ad be jobbról, de Fekete lekésik középen.

80
    Bonifert kap használhatatlan labdát a jobb szélen.

79
    Vendégeknél a gólszerző Takács jön le, helyén Fekete Ádám.

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 25. Gál – 51. Takács

Lapok:   35. Nagyházi (VAS), 45+1. Izing (VAS), 58. Engel (VAS) – 67. Puskás (SZTK), 90+1. Pollák (SZTK), 90+3. Jakovljevic. (SZTK)

: Németh – Horváth, Recklet, Izing, Engel – Cseke, Gál, Horia (72. Wilson), Nagyházi – Remili, Berecz

cserék: Hermány, Jákó, Görgényi, Boda, Zamostny, Ádám, Wilson

Edző: Dirk Berger

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Puskás, I. Jakovljevic, Kornis, Pollák – S. Jakovljevic, Kvekveskiri – Kollega (74. Bonifert), Barna, Khous (83. Nagy) – Takács (79. Fekete)

cserék: Horváth, Ducic, Fekete, Nagy, Farkas, Bonifert, Balogh

Edző: Prisztai Viktor

Játékvezetők: Lovas László – Hofbauer Roland, Makkosné Petz Brigitta