Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:3 (vége) | Szombathelyi Haladás – Pécsi MFC 1:3 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – MTK Budapest FC 2:2 (vége)
Újpest FC – Lombard Pápa FC 4:2 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Győr 3:0 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
1:3 (1:1)
Pécsi MFC
szombat 23.11.2013, 16:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

89
    Szatmári helyett Rácz lép pályára a vendégeknél bő 1,5 perccel a vége előtt.

76
    Újabb hazai csere. Iszlai helyett Gyurján a pályán.

72
    Csere a hazaiaknál és a vendégeknél is. Bosnjak helyett Ugrai, Wittrédi helyett pedig Fröhlich érkezett az utolsó szűk 20 percre.

62
    A mérkőzés első cseréje. Mohl Dávid helyett Kővári Róbert jön be a pécsieknél.

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 8. Fehér – 40. Romic, 69. Szatmári, 87. Koller

Lapok:   52. Németh (HAL), 54. Radó (HAL), 74. Devecseri (HAL) – 26. Koller (PMFC), 43. Wittrédi (PMFC), 77. Fröhlich (PMFC), 82. Márkvárt (PMFC)   64. Németh (HAL)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Fehér, Guzmics, Devecseri, Bosnjak – Simon, Iszlai – Nagy G., Németh M., Halmosi – Radó
    Cserék: Dombó, Szakály, Andorka, Gyurján, Tóth, Ugrai, Medgyes

Pécsi MFC: Dibusz – Uzoma, Fodor, Romic, Nagy J. – Wittrédi, Koller, Szatmári, Mohl, Márkvárt – Grumic
    Cserék: Gócze, Frőhlich, Deutsch, Lantos, Rácz, Kővári

Játékvezetők: Erdős József – Ring György, Bozó Zoltán