Kazincbarcikai SC – Fortress Felsőtárkány SC 4:0 (vége) | Nyírbátori FC – Cigánd 3:2 (vége) | DVSC-DEAC – Putnok FC 0:1 (vége)
Kazincbarcikai SC
4:0 (1:0)
Fortress Felsőtárkány SC
szombat 14.03.2015, 14:30 • Pete András Stadion, Kazincbarcika • NBIII - Keleti csoport

Nehéz első félidő után a hazai csapat a játék minden elemében felülmúlta ellenfelét szép gólokat szerezve eredményes támadójátékkal sima győzelmet aratott a második félideji játékával.A vendégcsapat erejéből nagyobb helyzetre nem is futott sőt a hazai csapat több nagy helyzetet is elhibázott.A játék képe és az eredmény az előzetes várakozásnak megfelelően alakult.Tartsanak velünk legközelebb egy hónap múlva is, amikor a KSC a Jászberény csapatát fogadja majd hazai pályán. (16:23:39)

90+2

90+1
    A hazai csapat türelmesen gurigázik hátul a meccs végét várva.

90
    2.perc a hosszabítás.

89
    Papp lerántja a kitörő barcikai játékost a piros után mehet zuhanyozni.

88
    A harmadik csere a vendégeknél.

87
    Támad a tárkányi csapat de nincs benne a gól.

86
    Küzd a szépítő gólért a vendégcsapat.Szöglet a jutalma.

85
    Irhás egyedül lép ki de elrontja a ziccert.

84
    Mezőnyjáték a középpályán felváltva birtokolják a csapatok a labdát.

84
    A vendégek próbálkoznak a 16-osnál de nincs helyzet.

81
    A vendégek támadnak nem jutnak előre Bartyik inkább hazaadja.

80
    A hazai csapat tartja a labdát aztán Kasza lódul meg a bal oldalon és Barzsó Atilla szépen lő laposan a hálóba.