VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 0:1 (vége) | VfL Wolfsburg – FC Schalke 04 4:0 (vége) | Werder Bremen – FC Augsburg 1:0 (vége)
Hamburger SV – 1899 Hoffenheim 1:5 (vége) | Eintracht Frankfurt – Bayern München 0:1 (vége) | Borussia M'gladbach – Hannover 96 3:0 (vége)
VfB Stuttgart
0:1 (0:1)
Bayer Leverkusen
szombat 17.08.2013, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Bundesliga

Mérkőzés vége. (17:24:10)

95
    A bedobás után a védők tisztáznak, de már hiába indulnak el az ellenfél kapujának irányába, a játékvezető Felix Zwayer lefújja a mérkőzést!

95
    A Bayorok végezhetnek el még egy bedobást!

95
    A hosszabítás hosszabításában járunk!

94
    Leno kap sárga lapot időhúzásért!

93
    A szögletet követően kifelé jöhet szabadrúgás egy szabálytalanság miatt.

93
    Werner lő 20 méterről, de az egyik védő kezéről szögletre pattan, a bíró nem fúj semmit!

91
    Sam volt lesen!

91
    4 perc ráadás lesz.

90
    Természetesen még mindig támad a hazai csapat!

90
    A rendes játékidő utolsó percén belül járunk!

89
    A harmadik szögletnél jól jön a beadás Boka bólint rá, de nem sokkal fölé megy!

89
    Ismét szöglet következhet. Jön a beadás, lepattan lövésre, ami egy védőről megy ki, megintt szöglet jön!

88
    Jön a beadás, a védők kifejelik szögletre.

88
    Óriásit védett Leno! Micsoda ziccer volt, Traoere ugrott ki a védők közül, Leno nagyon jól jött ki, szöglet!

86
    A rendes játék idő utolsó 5 percén belül járunk már!

86
    Donati kap sárga lapot lökésért!

85
    A játék folytatódik, a szabadrúgást a sértett végzi el, egyből felpattant, a közönség fújjol!

84
    Köztben a védő ápolást kért, áll a játék.

83
    A hazaiak sztárja Traore kap sárga lapot. Nagyon csúnyán csúszott oda a Bayor védőnek, örüljön, hogy nem egyből pirosat kapott!!!

83
    Csere a VfB Stuttgart-nél/nál: lemegy Kiessling, bejön Wollscheid.

81
    Óriási bombát küld a kapura Gentner körülbelül 30 méterről, de a jobbfelső kapufáról kipattan!!!

80
    Az utolsó 10 perc következhet!

78
    A beadásból nem lett semmi, a védők tisztázni tudtak!

78
    Sammal szabálytalankodtak a stuttgarti védők. Szabadrúgás következhet jó 30 méterről a jobb széléről!

77
    A cserét követően egyből megpróbál letámadn ia Leverkusen... egy lövésre futotta, az is mellé.

76
    Cserél a hazai csapat, egy védő helyére támadót küldenek.

75
    Már konkrétan csak a hazai csapatnál van a labda.

74
    Próbálja megszerezni az egyenlítő találatát a VFB Stuttgart csapata, de egyenlőre nem sok sikerrel!

72
    Boka lő jó 30 méterről, de méterekkel fölé megy.

71
    A Bayor együttes próbálja húzni az időt, mivel szeretnék hazavinni a 3 pontot, de ehhez a stuttgartiaknak lesz még 1-2 szava!

71
    Nagyon lassan jön le a pályáról Son, a közönség őrjöng!

69
    Trarore esik el a tizenhatoson belül, a közönség fújjol, mivel a bíró továbbot int. Szerintem ez 11-es volt, de nem az én dolgom megítélni a dolgot.

68
    A szögletből majdnem óriási helyzet lett, az utolsó pillanatban rúgta el az egyik védő a kapu elől!

67
    A Leverkusen rúghat szögletet.

66
    Nagyon nyom a hazai együttes. Nagyon sok helyzetet alakítottak ki a 2. félidő során, de a befejezéssel eddig mindig gond volt!

65
    Jön a beívelés a sarokpontról, de a védők jól helyezkednek és kifejelik.

65
    Traore cselezi be magát a tizenhatoson belülre, beadja a labdát, de az egyik védő szögletre fejeli! Nagyon veszélyes beadás volt!

63
    Traoret állítja meg lesen Felix Zwayer játékvezető!

62
    Kießling beadja, de a labda elkerül mindenkit, kirúgás következhet!

61
    Az egyik stuttgarti védő szabálytalankodott a félpálya után, a kaputól egy jó 30 méterre, szabadrúgás következik.

59
    Kießling esik el a tizenhatoson belül és 11-est reklamál, a bíró mutatja, hogy mehet tovább!

58
    Jön a beadás a szögletet követően... a védők jól helyezkednek és tisztázni tudnak!

58
    Nagyon szép támadást vezetett fel Son, a lövéséből szöglet lett.

57
    A második félidő képe teljesen megváltozott, a Bayorok nem találják a formájukat.

55
    Nagyon jót tett a fehér mezeseknek a 15 perces szünet, hiszen a 2. félidő óta mintha egy teljesen másik csapatot küldtek volna a pályára!

54
    Most a Leverkusennek kell többet a védekezéssel foglalkoznia!

53
    Nagyon jól hozta be a tizenhatoson belülre a labdát Traore, jön a beadás, de egyenesen egy védőbe rúgja!

51
    Most picit eldugták a labdát piros mezesek, próbálnak kibontakozni, azonban a fehér mezesek esélyt sem adnak nekik!

50
    A stuttgarti védők nem sokat szusszanhattak, mivel a középpályán egyből eladták a labdát és ismét támadnak a Bayorok!

49
    Jön a beadás a saroksúrágból... Ulreich jól jön ki és simán lehúzza a labdát.

49
    Egy szabálytalanságot követően a Leverkusen rúghatott szabadrúgást a középpályáról. Beadás lett belőle, amit az egyik védő kifejelt szögletre.

48
    Traore volt óriási helyzetben, az ötösről bepasszolta Hamik felé a labdát, de az utolsó pillanatban egy védő odacsúszott, nagy lehetőség maradt ki!!!

48
    Változtatott Stuttgart a játékán a csere.

47
    Máris támad a Leverkusen.

46
    Csere a VfB Stuttgart-nél/nál: lemegy Rausch, bejön Cacau.

46

Csere a Bayer Leverkusen-nél/nál: lemegy Bender, bejön Rolfes.

Az első félidőben megérdemelten vezet a Bayor csapat, végig támadták a félidőt és a hazai csapat örülhet, hogy nem kaptak többet. Bár megvoltak a helyzetei a hazai csapatnak is, de nem tudtak élni velük.

46
    Még az utolsó pillanatban próbálkozik egy támadással a hazai csapat, de az utolsó pillanatban jól lépnek közbe a védők.

45
    1 perc ráadás lesz az első félidőben!

44
    Nagyon megjött a Bayor szurkolók hangja!

43
    Megérdemelten vezet a vendég csapat!

42
    A Leverkusen gólt szerzett!
    Jön a beadás a szélről Bendertől, a védők becsúsznak a kapu előterében és Schwaab a saját kapujába rúgja a labdát!!!
    Gólszerző SCHWAAB.

41
    A stuttgarti csapat nagyon beszorult a kapuja elé!

39
    A Bayorok folyamatosan nyomnak, gólszagot érzek!

37
    A középpályán folyik a harc.

36
    Óriási ziccer marad ki a Bayoroknál, Son lő mellé!

34
    Folyton támad a vendég együttes!

32
    A játék folytatódik, hamarosan csere lesz.

31
    Son fekszik a földön, picit áll a játék.

30
    Az első 30 perc után a vendégektől még csak kapura lövési kísérletet sem láthattunk!

29
    A mérkőzést most már teljesen a vendég együttes uralja.

29
    Szöglet következhet. Jön a beadás, de a védők kifejelik.

28
    Kießling lő a tizenhatoson belülről és óriásit kell védenie Müllernek!

26
    Gentner lő jó 25 méterről, óriási lövés, Ulreich véd, és bedobásra üti ki!

24
    Az első félidő felén már túl vagyunk.

22
    Most picit a Stuttgart szorult be a térfelére, és a hazaiak támadnak!
    Megis jön a szurkolók hangja rendesen!

21
    Sam szabálytalankodott az egyik stuttgarti védővel szemben!

20
    Nagyon jó kiugratást kapott Traore, de Castro visszajött és az utolsó pillanatban szerelni tudta!

19
    Egyre messzebb kerül a vendég csapat a Stuttgart csapatától, hiszen egyre bátrabb a hazaiak játéka!

17
    Most egy picit bátrabban jön fel a hazai csapat, kezd szétnyílni a védelmük.

15
    A középpályán folyik a harc a labdáért.

14
    Továbbra is nagyon nyom a vendég csapat, a hazaiak egyenlőre kivárnak.

12
    A félidő negyedénél járunk, eddig nem sok izgalmat hozott a mérkőzés.

10
    Ismét lendületben a vendég együttes.

9
    Megvolt az első lehetősége a hazai csapatnak is, de elszalasztották.

8
    Szabálytalankodtak a vendégek a középpályán, a hazai csapat rúghat szabadrúgást. Mindenki bemegy a kapu elé, érkezik a beadás, de a kapus jöl jön ki, és magabiztosan lehúzza!

6
    Nagyon letámad a Leverkusen csapata, a fehér mezesek nem jutnak át a felező vonalon túlra.

5
    Egyenlőre a hazai együttes jól bírja a nyomást.

3
    Az első pár percben szinte csak a piros mezeseknél volt a játékszer.

2
    A vendégek passzolgatnak a középpályán.

1
    A hazaiak kezdték a mérkőzést!

1

Izgalmas mérkőzés várható a Bundesliga 2. fordulójában, hiszen a VFB Stuttgart csapata fogadja a tavalyi bronzérmes Leverkusen csapatát.

A Bayor csapat jól kezdte a szezont. Az első meccsükön hazai környezetben 3-1-re győztek a Freiburg ellen, míg a vendégek idegenbe kaptak ki a tavaly még Szalai Ádámot foglalkoztató Mainz csapatától egy nagyon szoros mérkőzésen 3-2-re!

Az elmúlt 2 szezonban a hazaiak nem tudták felülmúlni a Leverkusen csapatát, 6 mérkőzésből 4 meccsen győztek a vendégek és 2 döntetlen született.
    Egyértelműen a vendégek a mérkőzés esélyesei, de a szezon elején még bármi megtörténhet.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

Gólok: 42. Schwaab (öngól)

Lapok:   83. Traore (STU), 86. Donati (STU), 94. Leno (STU)

VfB Stuttgart: Ulreich-Sakai-Schwaab-Rüdiger-Molinaro-Boka-Rausch-Harnik-Gentner-Traore-Ibisević
    Bayer Leverkusen: Leno-Boenisch-Toprak-Spahić-Donati-Castro-Reinartz-Bender-Son-Kießling-Sam

Játékvezetők: Felix Zwayer

Nézőszám: 40800