Ajka – Tatabánya 3:0 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 0:1 (vége) | BFC Siófok – Nyíregyháza 1:1 (vége)
Szolnok – ZTE 0:1 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
0:1 (0:1)
Dunaújváros PASE
szombat 02.11.2013, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:30 - kor kezdődik.

A kiváló formában lévő Dunaújváros PASE látogat hétvégén a Kozármisleny otthonába.
    A vendég alakulat a tabella harmadik helyén áll és hét közben legyőzte a Magyar Kupában az NB I-es Paks gárdáját és bejutott a legjobb 16 közé. A Dunaújváros tavaly megnyerte az NB III Dráva csoportját. Az NB II-ben újonc csapat viszont igen erős kerettel rendelkezik, rengeteg volt NB I-es labdarúgó játszik a csapatban. Érdekesség, hogy a keretben három volt Kozármislenyi labdarúgó is szerepel (Birtalan Botond, Godslove Egejuru, Samuel Ato).
    Nehéz mérkőzés vár a Kozármislenyre mely csapat az utolsó előtti kieső helyen áll. Az idény eddig nem azt hozta, amit a mislenyi közönség az elmúlt években megszokhatott, de hazai pályán bárkit képes legyőzni a Kozármisleny. A csapatban sok a sérült, de hosszabb sérülés után ismét a keretben szerepel Pap Roland támadó. Aki akár segíthet javítani azon a statisztikán miszerint a csapat idén 11 forduló alatt összesen 8 gólt szerzett.

A csapatok kellemes időben melegítenek a pályán.

A hazai csapat szokásos fehér-kék szerelésében, míg a vendég Dunaújváros piros mezben lép ma pályára.

1

1
    Vendég csapat kezdte a játékot.

2
    Milinte végez el szabadrúgást.

3
    Dunaújvárosi szöglet, Cziráki fejelte ki a labdát.

4
    Az ellentámadás végén a bal oldalról érkező labdát Varga már csak becsúszva tudta megrúgni, mellé ment.

6
    Godslove volt lesen.

7
    Az előzeteshez képest a vendégcsapatból kimaradt Farkas és a középhátvéd Beleuc kezdő lett.

8
    Egy visszapattanó labdát Thiago lassan szeidített meg, így Vattai szerelte.

9
    Cziráki adott el labdát a félpályánál.

10
    Jobb oldali vendég szabadrúgás, érintés nélkül kerül Sólyomhoz.

11
    Az első 10 percben többet birtokolta a labdát a vendég gárda.

11
    Sóron lövése vágódott le Vattairól.

13
    Nem alakul ki folyamatos játék sok a pontatlan passz.

13
    Vég ment el a jobb szélen, a beadása mély lett így Milinte fogta, pedig Varga érkezett bent.

14
    Kozármisleny dob végez el partdobást a félpályánál.

15
    Kiss lőtt a védőfalba, a lepattanóból indul a Dunaújváros.

15
    A felezőnél megállították a támadást a hazaiak.

16
    Godslove rúgta be a labdát a védőfal mőgé, Böőr érkezett és egyből lőtt, de Sólyom hárított.

18
    Csehi lőtt távolról, nem sokkal ment fölé.

19
    Ígéretes hazai akció végén Cziráki passzolt rosszul, így nem alakult ki nagy helyzet.

21
    Godslove ugratta ki Sóront, de az asszisztens lest intett.

22
    Böőr beadásába lépett bele Fenyvesi, így szöglet következik.

22
    Lázár apró szabálytalansággal állította meg az ellentámadást.

23
    Jobb oldali hazai szabadrúgás jön.

24
    Veszélyesen érkezett a labda, de Varga és Fellai is éppen lemaradt, Burucz fejelte ki a labdát.

25
    Vég passzolt Varga elé aki állított is rajta és lőtt 14 méterről, Milinte védett.

26
    Az utóbbi percekben magára talált a hazai csapat, így élénkebb a találkozó.

27
    Vituska buktatta Lázárt, a Dunaújváros jöhet a félpályáról szabadrúgással.

28
    Varga vezette rá két védőre, a túlerő nyert és szerelték.

28
    Hazai szöglet jön.

29
    Vituska beadását fejelte ki Burucz.

29
    Kipattanó labda került Cziráki elé aki egyből lőtt, Milinte ismét hárított.

31
    Sóron elől rúgta szögletre a labdát Fellai.

32
    Bedobásra cserélte a vendég csapat a szögletet.

32
    Cziráki buktatásáért jár a sárga Burucznak.

33
    Varga lőtte fölé a szabadrúgást 35 méterről.

34
    Cziráki és Papp ütközött a levegőben, a vendég játékos maradt a földön.

34
    Folytatódik a játék.

36
    Vendék partdobás következik a saját térfelükön.

37
    Keresztlabdával iramodott meg Fenyvesi a vele érkező Csehi szerelte.

38
    Sólyom hozhatja játékba a labdát.

39
    Egy szép támadás akad el, mert Vég és Cziráki nem értették meg egymást.

40
    Bedobás után Milinte veszi fel a labdát.

41
    Csehi felett szállt el a labda, Vég indult volna, de Burucz időben érkezett segíteni és kirúgta partdobásra.

42
    Jobb szélről jön hazai szabadrúgás.

42
    Vituska ívelését Thiago fejelte ki, Fenyvesi kapásból lőtt jócskán fölé.

43
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Egy hátulról érkező passzt vett le EGEJURU GODSLOVE, kicselezte Fenyvesit, majd mielőtt Vattai odaért volna 20-ról kilőtte a jobb alsó sarkot, Sólyom nem tudott hárítani.

45
    A játékvezető nem hosszabbít.

A mérkőzést a Dunaújváros kezdte jobban, a második felében a félidőnek a hazai csapat kezdeményezett többet, de a félidő végén egy váratlan helyzetből szerzett vezetést a Dunaújváros.
    A második félidőben mindent meg kell tennie a Kozármislenynek, hogy legalább egy pontot itthon tartson.

Érkezik a hazai csapat a folytatásra és a játékvezetők.

A vendég együttesre várunk a folytatáshoz.

A szünetben cserélni fog a Kozármisleny és Nagy M. Krisztián érkezik. Dunaújváros is cserél Perovic fogja folytatni.

Érkezik a Dunaújváros is.

46

46
    Vituska helyett Nagy M. K. míg Sóron helyett Perovic érkezett.

48
    Hazai partdobás következik.

48
    Vég gurított vissza egy labdát, Fenyvesi kapásból lőtt, Milinte fogta a próbálkozást.

50
    Félpályánál folyik a játék.

51
    Vattai lökte el Perovicot a felezővonalnál.

52
    Bal szélről egy szöglettel felérő szabadot végez el a Dunaújváros. Kiss és Sólyom közös erővel oldják meg a beívelt labda sorsát.

53
    Dunaújváros adogat a hazai térfél közepén.

54
    Csehi dobhatja be a labdát.

55
    Lázár indítását fejelte ki Kiss.

56
    Cserélni fog a hazai csapat, hosszú sérülést követően ismét pályára léphet Pap.

56
    Vargát ugratta ki Cziráki, de az érkező Milinte kivetődve vette fel előle.

58
    Fenyvesi helyett Pap a pályán. Védő helyett csatár.

61
    A felszabadítás után Vég ívelte vissza, Milinte vette magához.

62
    Nagy M. Krisztián lépte át a labdát, így Vég ment el a jobb szélen, de beadását Burucz kirúgta.

63
    Dunaújváros rúg szabadrúgást 30 méterről.

64
    Papp lőtte a sorfalba, megcsúszott a lövés pillanatában.

64
    Elborult az ég és az eső is elkezdett esni.

65
    Böőr ugrott ki les határon, Sólyommal állt szemben, de lepasszolta az érkező Perovicnak, aki még át akarta venni, és így Vattai szögletre tisztázott. Eldönthette volna a mérkőzést a Dunaújváros.

68
    Böőr adott ismét nagyszerű labdát Perovicnak, aki 5 méterről lőtt, Sólyom bravúrral hárított.

69
    Ellentámadás végén Godslove beadását Nagy E. rúgta ki szögletre.

71
    A Dunaújvárosnak az elmúlt percekben sok nagy helyzete volt, de nem használták ki, így még minden lehet és nyílt a mérkőzés.

72
    Vattai ívelt fel egy labdát, Thiago vette le és indult meg, de megállították.

73
    Sólyom rúgja ki a labdát. Varga elől Beleuc tisztázott.

74
    Bedobás után Sólyomig kerül hátra a labda.

75
    Thiago érkezett hátra és szerelt.

76
    Milinte hozza játékba a labdát.

77
    Thiago volt szabálytalan Czirákival szemben a félpályánál.

77
    Kovácsot szerelte Papp. Az ellentámadásból nem lett semmi.

78
    Sok a pontatlan passz most mind a két oldalon

79
    Varga helyett egy friss csatár, Tóth érkezett.

81
    Bedobásokkal araszol előre a vendég csapat.

81
    Thiago keresztpassza volt pontatlan.

82
    Az összes cserejátékost magához hívta Dobos Barna.

83
    Villám bedobása után Böőr labdája volt hosszú, így Sólyomé lett.

84
    Nagy M. K. beadását nem érte el Pap, Villám pedig a hosszú oldalon szerelte Kisst.

86
    Tóth ugrott ki de a kiérkező kapus felvette előle a labdát.

87
    Csere cseréje, Birtalan jön Perovic helyére.

88
    Fellai ment előre az utolsó percekre.

89
    Fellai csúsztatott, de Milinte fogta.

90
    Szorongat a hazai csapat, de Vég rosszul vette át a labdát, így kirúgás következik.