Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia FC 2:3 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Paksi FC 0:0 (vége) | Pécsi MFC – KTE-Phoenix Mecano 0:0 (vége)
Ferencvárosi Torna Club – Lombard Pápa FC 4:0 (vége) | Győr – MTK Budapest FC 3:0 (vége)
Diósgyőri VTK
2:3 (1:0)
Puskás Akadémia FC
szombat 29.03.2014, 14:00 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

A Puskás Akadémia szezonbeli második idegenbeli győzelmét szerezte meg. Harcosabbak és lelkesebbek voltak az egész meccsen, a kaotikus hajrából pedig ők jöttek ki jobban. (15:48:11)

90+2
    A drukkerek hangot adnak nemtetszésüknek.

90+2
    Az utolsó perc kezdetén Grumics próbálta kapura húzni hanyatt vetődve, de gyengére sikerült a próbálkozás.

90+1
    Lencse leviszi a labdát a sarokba és megtartja. Majd miután elveszik tőle, szabálytalankodik.

90
    Lejár a kilencven perc, kettőt rátesz Németh játékvezető.

89
    A hazai nézők jelentős része elindul haza.

88
    Tischler a második gólját szerezte a meccsen és a nyolcadikat a bajnokságban.

88
    Lorentz tökéletesen adott középre, TISCHLER PATRIK pedig a hosszú sarokba vágta a labdát, 2-3!

87
    Szép játék után Barczi hibázik, a beadását könnyedén kivágják. Nagy lehetőség volt.

86
    Fabio adott középre több biciklicsel után, de Rajics a helyén volt.

85
    A Puskás Akadémia utoljára ősszel nyert meccset idegenben – ez az egyetlen győzelmük a hazai pályájuktól távol.

84
    Bacsa került helyzetbe, de Lorentz higgadtan megoldotta.

84
    Felpezsdült a találkozó, tapintható a feszültség.

83
    Tóth Balázs egy percen belül a második hazai játékost taposta bele a gyepbe.

80
    A nemrég beállt GOHÉR GERGŐ a bal alsóba vágja a büntetőt.

78
    ÚJABB TIZENEGYES! Fabio kézzel ért a labdához a vendégek kapuja előtt, azonnal a büntetőpontra mutatott a játékvezető.

77
    FORDÍT A PUSKÁS! LENCSE LÁSZLÓ higgadtan passzolta be a megítélt tizenegyest.

76
    TIZENEGYES! Nikházi elnézett egy passzt, három támadóra csupán két védő jutott, Tóth Szakályhoz passzolt, aki megcsinálta a cselt, majd elesett, a bíró a büntetőpontra mutatott.

Törzsök Tamás

Gólok: 17. Gosztonyi (bünt.), 80. Gohér (bünt.) – 66. Tischler, 77. Lencse (bünt.), 88. Tischler

Lapok:   41. Czvitkovics (DVTK) – 5. Nagy (PAFC), 69. Tóth (PAFC)

Diósgyőri VTK: Rajics – Vági, Debreceni, Kádár, Husics – Gosztonyi, Abdouraman, Elek, Bacsa – Batioja, Grumics
    Edző: Tomislav Simics

Cserék: Barczi, Egerszegi, Eperjesi, Gohér, Nikházi, Rados, Vadász

Puskás Akadémia FC: Hajduch – Lorentz, Vaszicsku, Szekeres, Nagy – Tóth, Polonkai – Gallardo, Lencse, Czvitkovics – Tischler
    Edző: Benczés Miklós

Cserék: Bertus, Denkovics, Guaru Fabio, Orbán, Somodi, Szakály, Tóth

Játékvezetők: Németh Ádám