RCD Espanyol – Barcelona 0:1 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Sevilla 1:0 (vége) | Athletic Bilbao – Atlético Madrid 1:2 (vége)
Real Madrid – Rayo Vallecano 5:0 (vége)
Athletic Bilbao
1:2 (1:1)
Atlético Madrid
szombat 29.03.2014, 20:00 • San Mamés, Bilbao • Primera División

Az első félidőben többé-kevésbé kiegyenlített volt a küzdelem a pályán, a felek 1:1-es döntetlennél mehettek szünetre.
    A második játékrész jóval aktívabban kezdték a madridiak, Koke révén pedig a vezetés is összejött. Ezt követően a Bilbao próbálta diktálni az iramot, komoly helyzetük is volt, de újabb gól már nem született. A hazaiakat még a végén Laporte kiállítása is sújtotta.
    A Barcelona után tehát az Atlético is megszerezte a három pontot, ezzel biztosra vált, hogy a forduló után maradnak a tabella élén.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (21:55:53)

90+3
    Balenziaga kezezésért kapott sárga lapot.

90+3
    Balenziaga kezezett a jobb oldalon, szabadrúgás a vendégek javára.

90+2
    A hazaiak emberhátrányba is mennek előre, helyzeteket azonban nem tudnak kidolgozni.

90+1
    David Villa jött be Costa helyett.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Costa ütközés után a gyepen maradt, ápolni kell.

87
    A madridiak végezhettek el szabadrúgást, az előreívelt labdánál már les volt, kifelé jöhet szabaddal a Bilbao.

86
    Laporte második sárga lapja után hamarabb mehet zuhanyozni.

85
    Costa felé ment egy labda, a hazai védő mellett már elvitte a labdát, azonban Laporte buktatta.

84
    Etxebarria jött be a lecserélt Rico helyett.

83
    Raul Garcia helyett Rodríguez érkezett.

82
    Muniain fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, 19 méterről ellőtt labdája nem találta el a kaput.

81
    A hazaiak szöglete nem jelentett veszélyt, középen tisztáztak a védők. A Bilbao maradt támadásban.

80
    Jobbról emelték be a labdát a hazaiak a Madrid kapuja elé, Aduriz öt méterről fejelte kapura, Courtois hatalmasat védett most.

80
    Muniain reklamálásért kapott sárga lapot.

79
    Az egyik hazai játékos tűnt el gyanús körülmények között a Madrid tizenhatosán belül, a Bilbao játékosai büntetőt reklamáltak.