Bayern München – 1899 Hoffenheim 3:3 (vége) | Bayer Leverkusen – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1:1 (vége) | VfB Stuttgart – Borussia Dortmund 2:3 (vége)
1. FSV Mainz 05 – FC Augsburg 3:0 (vége) | SC Freiburg – Norimberk 3:2 (vége)
SC Freiburg
3:2 (1:2)
1. FC Norimberk
szombat 29.03.2014, 18:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Végül megérdemelten nyert a hazai Freiburg, mert jobban bírták a második félidőt erővel az első 45 perc nagy rohanása után. (20:27:26)

90+5

90+4
    Pogatetz kapja meg 2. sárgáját buktatás után.

90+2
    Egy újabb lent maradt hazai játékos, de még lesz ráadás így.

90+1
    Schmid jön le, Kerk a pályán.

90
    Krmas maradt lent hátul egy ütközés után, ezzel is elment egy kis idő.

89
    Még jön előre a Nürnberg, de helyzetig nem jutnak el.

88
    Megmedi helyett jön fel Zulechner.

87
    A Nürnberg egyértelműen kiadott magából mindent, elfáradt a csapat.

85
    Baumann jöhet kirúgással, nem sieti el egyáltalán.

84
    Tartja a labdát a hazai csapat, ezzel is megy az idő.

83
    53%-ban a hazai Freiburg birtokolta többet eddig a labdát.

82
    Guedé helyére Fernandes jön a végén.

81
    Plattenhardt szabadból kapu elé ívelt, Sorgról lecsorgott a kapu felé, de Baumann megfogta.

80
    Schuster kap sárgát a rúgásért.

79
    Kyotake kap nagy rúgást a lábára teljesen feleslegesen.

77
    Nem igazán tud most érdemben támadni a Nürnberg, ha elfáradtak, úgy nehéz lesz.

76
    Járatja a labdát a hazai csapat, megpróbálják eldugni azt.

Nagy Gábor

Gólok: 23. Krmas, 53. Mehmedi (bünt.), 65. Klaus – 6. Pogatetz, 45. Drmic (bünt.)

Lapok:   44. Campana (FRE), 80. Schuster (FRE) – 11. Stark (NUR), 40. Angha (NUR)   90+4. Pogatetz (NUR)

SC Freiburg: Baumann – C. Günter , Krmas , Ginter , Sorg – Schuster , Darida – Klaus , Schmid (91' Kerk) – Guedé (82' Fernandes), Mehmedi (88' Zulechner)
    1. FC Norimberk: R. Schäfer – Angha , Stark (46' Petrak (75' Pinola)), Pogatetz , Plattenhardt – Frantz (71' Pekhart) – Feulner , Campana , Kiyotake , Hlousek – Drmic

Játékvezetők: Dr. Jochen Drees